M. Rēdliham rezultatīva piespēle Habarovskā 0

Miķeļa Rēdliha pārstāvētā KHL vienība Jaroslavļas “Lokomotiv” piektdien izbraukumā ar 1:2 zaudēja Habarovskas “Amur”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”

Latvijas hokejists piedalījās komandas vienīgo vārtu guvumā, mača 59. minūtē vairākumā palīdzot vārtus gūt Stafanam Kronvalam. Tobrīd rezultāts kļuva 1:2 un izglābties “Lokomotiv” vairs nepaguva.

Rēdlihs laukumā pavadīja 11 minūtes, metienus pa vārtiem neizdarīja, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu un pret viņu arī sāncenši nopelnīja 5+20 minūšu sodu par sitienu ar nūju pa seju.

Šosezon 30 spēlēs Latvijas hokejists guvis trīs vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

“Lokomotiv” Rietumu konferencē atrodas astotajā vietā, bet finansiālu problēmu nomocītā “Amur” Austrumu konferencē ieņem 12. vietu.