×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

M. Rēdlihs: Jaroslavļa nemaz nedeva iespēju pacīnīties par vietu sastāvā

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

Jaroslavļa nemaz nedeva iespēju pacīnīties par vietu sastāvā – sarunā ar “LA” atklāja hokejists Miķelis Rēdlihs, kurš pēc divu gadu pārtraukuma atgriezies Rīgas “Dinamo”.

Rēdliham vēl uz gadu bija spēkā līgums ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, tomēr klubs šovasar izvēlējās to lauzt. “Izjuka Prāgas “Lev” un “Lokomotiv” parakstīja divus šīs komandas spēlētājus, līdz ar to viens leģionārs bija lieks. Es gatavojos sezonai individuāli, bet pirms nometnes sākuma viņa man paziņoja, ka varu nemaz nebraukt. Jā, nedeva iespēju pacīnīties par vietu komandā, tomēr es neteiktu, ka esmu par to šausmīgi sarūgtināts. Viss notiek tā, kā tam jānotiek. Jaroslavļā pavadīju divus gadus, ieguvu lielu pieredzi un neko nenožēloju, bet – tas posms ir beidzies. Esmu priecīgs būt mājās. Mums ar Normundu Sējēju jau pagājušajā sezonā bija saruna, ka labprāt atgrieztos Rīgā.

Kad pievienojos “Dinamo”, viņi jau kādu laiku bija trenējušies, bet es ceru, ka pievilkšu un būs arvien labāk. Pirmajās pārbaudes spēlēs kaut kas sanāca, kaut kas nesanāca. Caur spēlēm ir jāuzņem sportiskā forma un jāsaprot situācija komandā. Cenšos izpildīt Arta Ābola prasības, viņam ir skaidras nostādnes, ko un kā darīt.”

Uzvarētajā pārbaudes spēlē pret Novosibirskas “Sibirj” (4:1) Miķelis guva pirmos vārtus pēc atgriešanās “Dinamo” sastāvā. Šobrīd viņš salikts kopā ar Lauri Dārziņu. “Man vienmēr bijis ļoti komfortabli spēlēt kopā ar Lauri Dārziņu – labi saprotamies, nav problēmas ar komunikāciju. Grūti gan spriest, vai paliksim kopā. Treneri meklē īstos virknējumus, mums jāiet laukumā un jādara labākais, ko varam.”

Miķelis Rēdlihs pievērsies alus brūvēšanai un daudzos krogos jau pieejams “Miķeļa alus”. Cik viņam pašam mājās mucas ar savu alu? “Neviena,” smejas 30 gadus vecais uzbrucējs. “Bet es reizēm iedzeru kādu alu. Galvenais ir nepārspīlēt.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+