Uncategorized

Mācies skrituļot pie Spices 16

Visu jūliju ceturtdienās plkst. 18:00-20:00 un sestdienās plkst. 12:00-15:00 tirdzniecības kompleksa Spice autostāvvietā darbojas bezmaksas “Spice-Rollerblade” skrituļslidošanas skola, kurā profesionāla trenera vadībā varēs apgūt vai uzlabot skrituļslidošanas prasmes pirms Spice skrituļslidošanas maratona,kas 5. augustā notiks Jūrmalā.

Aktīvs dzīvesveids, tostarp skrituļslidošana, ar katru gadu kļūst arvien populārāks un kā papildus apliecinājums tam ir jau popularitāti ieguvušais Jūrmalas skrituļslidošanas maratons. Arī šogad gan lieli, gan mazi, gan profesionāļi, gan iesācēji varēs piedalīties šajās sacensībās. Bet tiem, kas vēl šaubās par savām prasmēm, ir iespēja apmeklēt bezmaksas skrituļošanas skolu pie tirdzniecības centra Spice.

„Uz Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skolu droši varēs doties arī tie, kuriem nav savu skrituļslidu. Katrā nodarbībā bez maksas būs pieejams skrituļslidošanai nepieciešamais ekipējums – skrituļslidas gan bērniem, gan pieaugušajiem dažādu izmēru amplitūdā, kā arī ķiveres. Tomēr aicinām ņemt līdzi uz treniņiem arī savu skrituļslidošanas ekipējumu. Šis ir otrais gads, kad interesenti varēs apmeklēt Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skolu. Ideja par skolu radās pēc tam, kad saņēmām daudz lūgumu no cilvēkiem, kuri vēlējās piedalīties sacensībās, bet viņiem vēl nebija iemaņu, lai startētu. Tā mēs pērn pirmo reizi organizējam skolu, un atsaucība bija tiešām liela, tādēļ šogad turpinām iesākto tradīciju,” par radīto bezmaksas projektu stāsta skolas organizators Kaspars Tupiņš.

Spice skrituļslidošanas maratons norisināsies Jūrmalā 5. augustā. Šogad iespējams startēt trīs dažādās distancēs – Bērnu distancē, Gutta sulu saldējuma 14 km un 42 km distancē. Pieteikties skrituļslidošanas maratonam ar 50% atlaidi varēs uz vietas Spice-Rollerblade skolas skrituļslidošanas nodarbībās. Tāpat pieteikties maratonam iespējams, oficiālajā mājas lapā maratoni.lv, City Fitness sporta klubos vai veikalu tīkla Fans veikalos. Turklāt dalība bērniem līdz divpadsmit gadu vecumam, iepriekš reģistrējoties, ir bez maksas.

LA.lv