Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Mācīsies programmēt

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunajā mācību gadā kopumā 100 3. un 4. klašu skolnieces Rīgā, Kuldīgā, Preiļos, Ogrē un Jelgavā bez maksas apmeklēs “Learn IT” programmēšanas nodarbības.

Mācības notiks, pateicoties “Tele2 Shared Service Center” stipendijām, ko uzņēmums piešķīris skolniecēm. Mācības tiks rīkotas pilsētās, no kurām bija saņemts visvairāk pieteikumu stipendijām.

Meitenes iepazīsies ar modernām vizuālās programmēšanas platformām, rakstīs savas pirmās programmas un mācīsies kontrolēt robotus. Apmācībām beidzoties, meitenes būs apguvušas programmēšanas pamatprincipus – secība, cikli un funkcijas. Šo nodarbību mērķis galvenokārt ir sniegt ieskatu par programmēšanas radošo pusi un radīt izpratni par šīs zinātnes principiem mūsu ikdienas darbībās. Programmēšana nav tikai profesija, tā ietver arī problēmu risināšanas un loģiskās domāšanas attīstīšanu, kas ir pamats daudzām nākotnē nepieciešamām prasmēm. Ekonomikas ministrijas darba tirgus prognozes liecina, ka līdz 2020. gadam darba tirgū Latvijā trūks vairāk nekā 4200 IKT jomas darbinieku.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+