foto – facebook.com/Toms Macuks

Macuks izcīna septīto vietu “ADAC Masters” pirmajā posmā 0

Vācijas “ADAC Masters” motokrosa sērijas pirmajā posmā Firstlihas Drēnas trasē startēja pieci Latvijas motokrosa braucēji. Prestižākajā “Masters” (faktiski – MX1) klasē septīto vietu izcīnīja Toms Macuks.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Wavelet KTM” komandu pārstāvošais Toms Macuks abos fināla braucienos bija pirmajā desmitniekā, braucienos finišu sasniedzot sestajā un devītajā vietā, bet summā paliekot septītais. Abus braucienus un pirmo posmu uzvarēja mājinieks Maksimilians Nagls.

Matīss Karro pirmajā braucienā izstājās, otrajā finišēja 13. vietā un posmā izcīnīja 19. vietu. Pavisam neveiksmīga sacīkste sanāca Tomasam Šileikam, kurš līdz finišam netika nevienā no braucieniem.

85 kub.cm klasē augsto piekto vietu izcīnīja Edvars Bidzāns, šādā vietā finišējot abos braucienos. “MX Youngster klasē 26. vietu izcīnīja Arnolds Sniķers.

“Mulgikross”2018” tradicionālajā motokrosā netālu no Vīlandes (Igaunija) MX2 klasē ceturto vietu izcīnīja Kristers Drevinskis, trīs braucienu summā piekāpjoties igaunim Andero Lusbo un diviem Somijas sportistiem Emīlam Silanderam un Aleksi Kurvinenam.
85 kub.cm klasē Kārlis Reišulis izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties somiem Sampo Rainio un Kasperam Kangasniemi.
65 kub.cm klasē otro vietu izcīnīja Jānis Reišulis.