Ekonomika
Bizness

“Madara Cosmetics” katru gadu plāno radīt vismaz desmit jaunas darbvietas 16

Foto-LETA

Kosmētikas ražotāja SIA “Madara Cosmetics” katru gadu plāno radīt vismaz desmit jaunas darbvietas, intervijā aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma direktors Uldis Iltners.

“Mēs redzam to, ka, augot apgrozījumam, mums ir vajadzīgi papildu cilvēki. Šādā tempā arī turpināsim augt. Es domāju, ka mēs katru gadu radīsim aptuveni desmit jaunas darbvietas. Tas ir atkarīgs no izaugsmes, ja mēs varēsim un mēs ticam, ka varēsim, jo iespēju ir ļoti daudz, tad arī darbinieku skaitam mums ir tendence visu laiku palielināties,” sacīja Iltners.

Viņš piebilda, ka uzņēmumam nākotnē būs nepieciešami dažādas kvalifikācijas speciālisti – tehnologi, ražošanas speciālisti, iekārtu operatori, noliktavu pārziņi un dažādu funkciju izpildītāji laboratorijā un birojā. “Tie ir ļoti dažādi speciālisti ar noteiktu kvalifikāciju, kuriem ir tehniskā vai profesionālā izglītība un kuri ir savas nozares eksperti, kas var mums nākt un pievienoties,” pauda kompānijas direktors.

Jau ziņots, ka “Madara Cosmetics” pēdējos trīs gadus ir augusi par 30% gadā, tostarp pērn apgrozīja arī 3,91 miljonus eiro. Arī šogad un nākamgad kompānija vēlas saglabāt attiecīgo pieauguma tempu.

Tāpat vēstīts, ka “Madara Cosmetics” ir ieguldījusi 3,5 miljonus eiro jaunas ražotnes izveidē, kurā plānots izveidot vismaz 20 jaunas darbvietas kvalificētiem darbiniekiem. Šobrīd uzņēmuma darbinieku skaits ir tuvu 90. Nepieciešamību pēc jaunās ražotnes noteica veiksmīgā attīstība eksporta tirgos un pieprasījums pēc kontaktražošanas pakalpojumiem, kamdēļ radās vajadzība palielināt ražošanas tempus un apmērus.

LA.lv