Mobilā versija
+1.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
8. oktobris, 2016
Drukāt

“Madara Cosmetics” katru gadu plāno radīt vismaz desmit jaunas darbvietas

Foto-LETAFoto-LETA

Kosmētikas ražotāja SIA “Madara Cosmetics” katru gadu plāno radīt vismaz desmit jaunas darbvietas, intervijā aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma direktors Uldis Iltners.

“Mēs redzam to, ka, augot apgrozījumam, mums ir vajadzīgi papildu cilvēki. Šādā tempā arī turpināsim augt. Es domāju, ka mēs katru gadu radīsim aptuveni desmit jaunas darbvietas. Tas ir atkarīgs no izaugsmes, ja mēs varēsim un mēs ticam, ka varēsim, jo iespēju ir ļoti daudz, tad arī darbinieku skaitam mums ir tendence visu laiku palielināties,” sacīja Iltners.

Viņš piebilda, ka uzņēmumam nākotnē būs nepieciešami dažādas kvalifikācijas speciālisti – tehnologi, ražošanas speciālisti, iekārtu operatori, noliktavu pārziņi un dažādu funkciju izpildītāji laboratorijā un birojā. “Tie ir ļoti dažādi speciālisti ar noteiktu kvalifikāciju, kuriem ir tehniskā vai profesionālā izglītība un kuri ir savas nozares eksperti, kas var mums nākt un pievienoties,” pauda kompānijas direktors.

Jau ziņots, ka “Madara Cosmetics” pēdējos trīs gadus ir augusi par 30% gadā, tostarp pērn apgrozīja arī 3,91 miljonus eiro. Arī šogad un nākamgad kompānija vēlas saglabāt attiecīgo pieauguma tempu.

Tāpat vēstīts, ka “Madara Cosmetics” ir ieguldījusi 3,5 miljonus eiro jaunas ražotnes izveidē, kurā plānots izveidot vismaz 20 jaunas darbvietas kvalificētiem darbiniekiem. Šobrīd uzņēmuma darbinieku skaits ir tuvu 90. Nepieciešamību pēc jaunās ražotnes noteica veiksmīgā attīstība eksporta tirgos un pieprasījums pēc kontaktražošanas pakalpojumiem, kamdēļ radās vajadzība palielināt ražošanas tempus un apmērus.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+