Ekonomika
Bizness

“Madara Cosmetics” lielāko no zīmola veikaliem atklāj “Alfā”0


Ilustratīvs foto. “Madara Cosmetics” produkcija.
Ilustratīvs foto. “Madara Cosmetics” produkcija.
LETA

Šodien, 7.martā, AS MADARA Cosmetics atklāja jauna formāta veikalu t/p Alfa. Jaunais veikals atšķiras no līdzšinējiem MADARA zīmola veikaliem – tā dizainā liela uzmanība veltīta ilgtspējīgiem un dabiskiem materiāliem, kā arī tehnoloģiju risinājumiem, kas klientiem palīdzēs uzzināt visu nepieciešamo informāciju arī bez veikala konsultanta palīdzības, informē uzņēmuma pārstāvji.

Līdz ar veikala atklāšanu, uzņēmuma līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere un zinātniece Anna Ramata-Stunda informēja par atklājumiem augu cilmes šūnu izmantošanā kosmētikas produktos un prezentēja jaunākos MADARA ādas kopšanas līdzekļus, kuru pamatfunkcija ir aizsargāt no saules un pilsētvides kaitīgās iedarbības.

“Esmu gaidījusi šo brīdi vairāk nekā desmit gadus! Līdz ar šo jauno MADARA produktu atklāšanu, mēs palīdzam atrisināt vienu no vissarežģītākajām dilemmām kosmētikas nozarē – kā efektīvi un droši aizsargāt ādu no UV starojumu graujošās ietekmes? Šie atklājumi arī iedvesmojuši jaunā veikala koncepta izveidē, kur svarīga funkcija ir mūsu klientu izglītošana unikālā veidā par saules kaitīgo iedarbību un iespējām kā no tās sevi pasargāt,” stāsta MADARA dibinātāja Lotte Tisenkopfa Iltnere.

Veikala atvēršana ir arī AS MADARA Cosmetics jauno akcionāru priekšrocību programmas biedru pirmā kopīgā tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem. Kopš AS MADARA Cosmetics akciju iekļaušanas biržā pagājušā gada otrajā pusē, akcionāru lojalitātes programmai pieteikušies vairāk kā 300 akcionāru. Šī programma paredz vairākas priekšrocības un unikālus piedāvājumus, kas ir pieejami tikai akcionāriem.

Saistītie raksti

Uzņēmuma līdzdibinātājs Uldis Iltners papildina: “Līdz ar akciju kotāciju biržā, AS MADARA Cosmetics komanda no sākotnējiem četriem uzņēmuma dibinātājiem ir izaugusi līdz vairāk nekā 800 līdzīpašniekiem. Gribam vērst uzmanību, ka akcionāru statuss dod iespēju ne tikai līdzdarboties uzņēmuma darbības procesos, bet arī gūt privilēģijas, iegādājoties uzņēmuma produkciju. Kā arī, tā ir iespēja mums visiem satikties un apmainīties idejām, uzzināt jaunumus nozarē un kopīgi iesaistīties mūsu uzņēmuma attīstībā. Gan par uzņēmuma akcionāru, gan akcionāru priekšrocību programmas biedru var kļūt ikviens, visa nepieciešamā informācija ir pieejama mūsu mājaslapā.”

Lai pievienotos AS MADARA Cosmetics akcionāru priekšrocību programmai un baudītu visas akcionāru priekšrocības, primāri ir jābūt uzņēmuma akcionāram, kā arī jāreģistrējas mājaslapā pie sadaļas investoriem.

LA.lv