×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Madonā Mīlestības graviņā atklāta krāšņa strūklaka (+10 skaistākās strūklakas Latvijā) (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pāris dienas pirms Madonas 90.jubilejas svinībām pilsētas Mīlestības graviņā uzstādīta jauna un krāšņa strūklaka, informē pašvaldībā.

Kā atklāj Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, ideja par jaunas strūklakas izveidi pilsētas centrā radusies jau pirms vairākiem gadiem. Lai arī iepriekšējā strūklaka savu funkciju pildījusi, tā bijusi gan fiziski, gan morāli novecojusi. Mīlestības graviņa ir centrālais Madonas apskates objekts, tajā notiek arī foto sesijas, piemēram, kāzām.

Strūklaka pasūtīta no SIA “Alvita strūklakas”, uzņēmuma, kam ir liela pieredze strūklaku jomā. Svarīgi pieminēt, ka tā ir mākslinieka roku darbs un otras tādas nebūs nekur. Kopējās izmaksas ir aptuveni 16 000 eiro.

Mīlestības graviņas infrastruktūras plānā ir izveidot pastaigu taka ar dabisku segumu, piemēram, granīta šķembām. Domāts par jauniem soliņiem ar atkritumu urnām blakus, kā arī apgaismoju. Daļa koku ir novecojuši un tos būs jāzāģē, līdz ar to domājam par jaunu koku stādīšanu. Nupat parciņā iestādītas magnolijas.

Savukārt iepriekšējā strūklaka tiks restaurēta un nākamajā pavasarī plānots to novietot Laulības graviņas dīķī pie Madonas novada bibliotēkas.

Šodien ar koru koncertu “Dziesmu tinu kamolā” sākas Madonas pilsētas 90.jubilejas svinības, kas noslēgsies svētdien ar lielkoncertu „Raimondam Paulam 80. Madonai 90”. Vairāk informācijas www.madona.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vau,smuka gan

Draugiem Facebook Twitter Google+