×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. februāris, 2017
Drukāt

Madonā sākas Eiropas mežinieku čempionāts biatlonā

foto: smeceressils.lvfoto: smeceressils.lv

Šonedēļ Madonā norisināsies 49. Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā, informē Madonas novada dome.

Uz tām ieradīsies ap 550 dalībnieku no 20 Eiropas valstīm: Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Beļģijas, Somijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Nīderlandes, Čehijas, Šveices, Francijas, Itālijas, Ungārijas, Horvātijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Bosnijas un Hercegovinas.

Sacensību dalībnieki ne tikai sportos, bet arī atpūtīsies. Pirmdien un otrdien paredzētas ekskursijas astoņos dažādos maršrutos: Madona, Kalsnava, Lubāns, Cēsis, Sigulda, Alūksne, Rēzekne, Daugavpils. Programmās iekļauti Latvijas mežu nozares objektu un kultūrvēsturisko vietu apmeklējumi. Vispieprasītākie ir maršruti ar došanos dabā pa Madonas novada mežu dzīvnieku pēdām, dažādu kokapstrādes uzņēmumu apmeklējumi,Kalsnavas arboretuma un mežu sēklu centra apskate.
Savukārt trešdien, ceturtdien un piektdien “Smeceres sila” bāzē tiks noskaidroti Eiropas meža darbinieku labākie biatlonisti. Lai arī amatieru konkurencē, bet pēc dalībnieku skaita tas ir viens no gada lielākajiem sporta pasākumiem Latvijā. Parasti šīs sacensības notiek Eiropas lielākajās biatlona bāzēs, līdz ar to Madonas pašvaldība ir priecīga, ka izdevies iespraukties šajā kompānijā, jo ārzemnieku pieplūdums dos nozīmīgu atdevi novada ekonomikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+