×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2012
Drukāt

Madonas apkārtnē rīkos “Praktisko dzīves gudrību skolu”

LETALETA

Arī šoziem Madonas tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar tūrisma pakalpojumu sniedzējiem organizēs pasākumu ciklu “Praktiskā dzīves gudrību skola”, aģentūra LETA noskaidroja novada pašvaldībā.

Tā kā pagājušajā gadā pasākumi bija pieprasīti, tika pieņemts lēmums arī šoziem piedāvāt ikvienam interesentam apgūt dažādas praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas.

Šogad pasākumu ciklā tiks piedāvātas septiņas darbnīcas. 15.janvārī keramiķa Jāņa Seiksta Madonas mājās notiks keramikas darbnīca. 29.janvārī Cesvaines novadā notiks kulinārijas darbnīca, kuru vadīs Anita Greidiņa. 12.februārī Vanda Podiņa Lazdonā vadīs rokdarbu darbnīcu. 26.februārī Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks monotipiju darbnīca jeb glezniņu izgatavošanas un ierāmēšanas darbnīca, kuru vadīs Danute Vēze.

11.martā Praulienas pagasta “Ataugās” notiks maizes cepšanas darbnīca, kuru vadīs Antra Gotlaufa. 25.martā Elza Galviņa Jaunkalsnavā vadīs klūdziņu pīšanas darbnīcu. 9.aprīlī būs pasākumu cikla noslēgums un Aronas pagasta “Kučuru dzirnavās” notiks dārza padomu darbnīca.

Nodarbības notiks svētdienās, un to sākums būs plkst.12. Darbnīcas notiks dažādos Madonas un Cesvaines novada tūrisma uzņēmumos. Katras darbnīcas dienas kārtībā ir ieplānota neliela ekskursija, praktiskā darbošanās un tējas pauze. Visas nodarbību laikā izgatavotās lietas un pat pašcepto maizīti varēs ņemt līdzi uz mājām, bet kulinārijas nodarbībā pagatavotos cienastus degustēs turpat uz vietas.

Par “Praktiskās dzīves gudrību skolas” dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kam patīk nedaudz paceļot, radoši darboties un iemācīties kaut ko jaunu. Tie, kas būs iesaistījušies vismaz četrās nodarbībās, noslēgumā varēs piedalīties loterijā, kurā tiks izlozētas pasākuma organizatoru sarūpētās balvas.

Tā kā pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots, katrai nodarbībai ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Pasākuma darbnīcu apraksti pieejami Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centrā un Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+