×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

Madonas jaunieši saziedo smilšu terapijā izmantojamās rotaļlietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pateicoties ziedojumiem, ievērojami papildināts rosinošo figūriņu klāsts biedrības “Mēs saviem bērniem” smilšu terapijas istabā Madonas novadā, portālam LA.lv pastāstīja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone.

Biedrība “Mēs saviem bērniem” kopš 2014. gada oktobra par mājām sauc PII “Saulīte” telpas. Vienā no apsaimniekotajām telpām atrodas smilšu terapijas istaba, kuras pilnvērtīgākai darbībai bija nepieciešams papildināt rosinošo figūriņu klāstu.

Madonas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “KUBS” jaunieši Labo darbu nedēļas ietvaros tās sagādāja gan no pašu bērnības krājumiem, gan draugiem un draugu draugiem, kā arī iegādājoties pavisam jaunas rotaļlietas. Lai arī precīzs saziedoto rotaļlietu skaits nav zināms, tas ir mērāms vairākos simtos.

Smilšu terapijas speciāliste Inese Kolneja augstu vērtē jauniešu aktivitāti un atzīst, ka jaunās rotaļlietas krietni paplašinās bērniem piedāvātās iespējas. Terapeite teic, ka vēl ļoti noderētu māju, tiltu, baznīcu, dārgakmeņu un dažādu sadzīves priekšmetu figūriņas.

Savukārt biedrības “Mēs saviem bērniem” vadītāja Elita Badūne pastāstīja, ka saziedotajām mantiņām kabinetā esošie plaukti būs par šauru, tādēļ tiks sarūpēti papildus plaukti, lai tās bērniem būtu viegli pieejamas un pārskatāmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+