Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. augusts, 2014
Drukāt

Madonas kinoteātrī varēs skatīties arī 3D filmas

Foto - LetaFoto - Leta

Jau kopš vasaras sākuma slēgts ir Madonas kinoteātris “Vidzeme”, jo tur notiek rekonstrukcija.

Jau pavisam drīz madonieši varēs baudīt kino pavisam citā kvalitātē bez pirms tam ierastajiem būkšķiem un krakšķiem, kā arī krietni uzlabotā vizuālajā kvalitātē.

Projekta ietvaros iegādātas mūsdienām atbilstošas kinoteātru filmu iekārtas, kā rezultātā jaunākās ES un citu valstu filmas tiks rādītas uzlabotā kvalitātē. Vēl viens iepriecinošs jaunums ir tas, ka filmas varēsim skatīties arī 3D formātā.

Kā atklāj Madonas novada pašvaldības projektu ieviešanas un attīstības speciāliste Indra Kārkliņa, kinoteātris varētu būt atvērts augusta otrā pusē vai septembra sākumā. Par to cik daudz seansu nedēļā tiks radīti vēl grūti spriest, viss ir atkarīgs no pieprasījuma. Ja cilvēki gribēs apmeklēt kino, tad arī seansu būs vairāk. Kāda būs pirmā filma.

Projekta finansējums:

Projekta kopējās izmaksas – 79 581,65 Ls, t.sk.:

ELFLA finansējums – 10 500,00 Ls

Pašvaldības finansējums – 69 081,65 Ls

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+