Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. septembris, 2015
Drukāt

Madonas mākslas skola ar koku mieram sāk veidot teritorijas apstādījumus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 21. septembrī, svinot Pasaules miera dienu, vairāk nekā 5000 skolas visā pasaulē vienojās kopīgā aktivitātē – simboliskā koku stādīšanā. Akcijā “Iestādi koku mieram” piedalījās arī Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, LA.lv uzzināja Madonas novada domē.

Pie J.Simsona Madonas mākslas iestādīta Subalpīnā baltegle (Abies lasiocarpa ‘Compacta’), kas būs ne tikai dekoratīvs akcents dobē, bet arī Ziemassvētku eglīte, kas priecēs acis svētku laikā.

Kā stāsta Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas direktore Kristīne Šulce, skola pastāv jau 40. gadu, un viens no šīs sezonas nozīmīgākajiem darbiem ir teritorijas labiekārtošana.

“Teritorijas apstādījumu projekts tika izstrādāts augu sortimentu pamatā izvēloties no Latvijas Valsts Mežu Kalsnavas kokaudzētavas piedāvājuma, par ko skola teic lielu paldies,” pauda direktore.

Apstādījumu projektā kopumā iekļauts ap 400 stādu (mūžzaļie kokaugi, dekoratīvie krūmi, ziemcietes), no kuriem vairāk nekā 200 stādu, kas veido pamatkompozīciju un lielākos dobes laukumus, ziedo uzņēmums Latvijas Valsts meži. Dobes tiks ierīkotas līdz šī gada oktobra sākumam, savukārt pavasarī tiks aizstādītie tie laukumi, kuros plānotas ziemcietes, piebilda Šulce.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+