×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Madonas novadā dedzis kokapstrādes uzņēmums

Ugunsdzeseji2

Ilustratīvs foto

Pirmdienas rītā Madonas novadā Ošupes pagastā izcēlies ugunsgrēks kādā angārā, kurā atradies gateris un kokapstrādes iekārtas, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

 

Degšana notikusi 400 kvadrātmetru platībā. Kā iespējamais ugunsgrēka iemesls tiek minēts elektroierīces bojājums.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma, zaudējuma apmēri patlaban tiek precizēti, policijā sākta lietas materiālu pārbaude.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks Gints Ilva aģentūrai LETA atklāja, ka angārs pieder zemnieku saimniecībai SIA “Ugo”, kas ir kokapstrādes ražotne. Pēc viņa teiktā, ugunsnelaimi veicinājis faktors, ka ēkas iekšsienas bijušas no viegli uzliesmojoša materiāla.

Notikuma vietā ugunsgrēka lokalizēšanas brīdī darbojušās trīs cisternas – no Madonas, Lubānas un Cesvaines. Kā pastāstīja Ilva, ugunsgrēku paspēja lokalizēt, pirms liesmas būtu sākušas apdraudēt blakus esošās ēkas.

Angāra ēka nodegusi visu 400 kvadrātmetru platībā, nodeguši arī kokmateriāli un kokapstrādes iekārtas, atzina Ilva. Precīzas zaudējumu summas patlaban nav aprēķinātas.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 20 ugunsgrēki un veikti 13 glābšanas darbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+