×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. janvāris, 2012
Drukāt

Madonna londoniešiem izrāda savas filmas “W.E.” uzlaboto versiju

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Trešdien Londonā pēc ilgstoša atkārtotās montāžas procesa savu pirmizrādi piedzīvoja amerikāņu popmūzikas karalienes Madonnas režisētā filma “W.E.”. Svinīgo pasākumu apmeklēja arī pati mūziķe, kas par godu pirmizrādei bija tērpusies melnā “Jean Paul Gaultier” kleitā un “Dolce & Gabbana” apmetnī.

Filma savu pasaules pirmizrādi piedzīvoja Venēcijas festivālā, taču, tā kā kinolente par Lielbritānijas karaļa Edvarda VIII sievu Volisu Simpsoni – šķirtu amerikānieti, kuras dēļ monarhs atteicās no sava troņa – saņēma iznīcinošas atsauksmes, filmas veidotāji nolēma no jauna montēt uzņemto materiālu.

Pēc britu laikraksta “The Times” kritiķu domām, filmas sākotnējā versija drīzāk atgādināja ekskluzīvas kosmētikas reklāmu, tikmēr laikraksta “The Guardian” autors Ksans Brūkss nodēvēja kinolenti par “fatāli nemākulīgu”. “Lai kādus noziegumus būtu pastrādājusi Volisa Simpsone – apprecējusi karali, izraisījusi konstitucionālo krīzi, biedrojusies ar nacistiem -, šaubos, ka viņa ir pelnījusi tādu apiešanos, kādu mēs redzam [filmā] “W.E”, Madonnas pārsteidzošajā centienā uzņemt “20.gadsimta dižāko karalisko mīlas stāstu”,” rakstīja Brūkss.

Pirms Londonas pirmizrādes Madonna paskaidroja savu vēstījumu skatītājiem. “Šī filma parāda, ka ideālas mīlestības nav, ka jebkurai mīlestībai nepieciešami kompromisi un upuri,” norādīja popdziedātāja. “Otrkārt, nekas nav tā, kā izskatās. Skatoties no ārpuses, tu nodomā kaut ko vienu, taču, izpētot to tuvāk, tu ieraugi kaut ko pavisam citu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+