×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2012
Drukāt

Madonna plāno uzbūvēt Malāvijā desmit skolas

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Amerikāņu popmūzikas dziedātāja Madonna paziņojusi, ka kopā ar jaunu partneri plāno uzbūvēt Malāvijā desmit jaunas skolas. Mūziķe, kas adoptējusi divus malāviešu bērnus, cer, ka viņas jaunajās skolās gadu mācīsies vismaz 1000 bērnu, puse no tiem – meitenes.

Kā vēstīts iepriekš, pagājušajā gadā Madonnas labdarības fonds “Raising Malawi” atteicās no sākotnējā plāna būvēt meiteņu skolu Malāvijā vadības problēmu un nesamērīgu izmaksu dēļ.

Tagad Madonna paziņojusi, ka viņas fonds apvienojis spēkus ar bezpeļņas organizāciju “buildOn”, kas pēdējos 19 gados Malāvijā uzbūvējusi 54 sākumskolas.

“Es priecājos, ka ar “buildOn” mēs varēsim turpināt īstenot savu apņemšanos efektīvāk. Tagad mēs varēsim pakalpot divtik vairāk bērniem nekā ar mūsu veco pieeju,” vēsta Madonnas paziņojums. “Esmu pārliecināta, ka mēs varam sasniegt mūsu mērķi un daudz praktiskākā veidā izglītot bērnus Malāvijā, it īpaši meitenes. Tas, ka mēs būvēsim mazākas skolas sadarbībā ar “buildOn”, atjaunojis manu ticību, ka varam izpildīt to, ko solījām.”

Iepriekš Madonna plānoja uzbūvēt skolu aptuveni 400 meitenēm. Pēc laikraksta “New York Times” informācijas, Malāvijas meiteņu skolas būvniecības projektam iztērēti 3,8 miljoni ASV dolāru (1,9 miljoni latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+