×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. septembris, 2013
Drukāt

Madrides mēra angļu valoda SOK kļuvusi par apsmieklu objektu (Video)

AFP/LETAAFP/LETA

Spāņiem pārdzīvojot par neiegūtajām tiesībām rīkot 2020.gada olimpiskās spēles, vienlaikus internetā par apsmieklu objektu kļuvusi Madrides mēra uzruna Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sanāksmē Argentīnā, kur tika pieņemts Spānijai nelabvēlīgais lēmums.

Lai gan Madrides vadītājas Anas Boteljas angļu valodas zināšanas ir trūcīgas, viņa sestdien SOK vadībai runu Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā sniedza šajā mēlē.

Izsmieklu vētru spāņu vidū izraisījis 59 gadus vecās Boteljas milzīgais akcents un angliski izteiktās neloģiskās frāzes. Viņa, piemēram, uzrunas laikā sacīja: “Nav nekā diezgan kā relaksējoša kafijas tase “con leche” (spāņu valodā – “ar pienu”) “Plaza Mayor”.”

Jau pirmdien par 18 eiro (12,6 latiem) pārdošanā bija nonākuši t-krekli ar parodētu populārās amerikāņu kafijotavas “Starbucks” logo, Boteljas attēlu un viņas neveikli pateikto frāzi.

Interneta vietnē “Youtube” Boteljas uzrunu noskatījušies desmitiem tūkstoši cilvēku.

Kā ziņots, SOK sestdienas balsojumā lēma, ka 2020.gada vasaras Olimpiāde norisināsies Tokijā, kas izšķirošajā balsojumā apsteidza Turcija galvaspilsētu Stambulu. Madride piedzīvoja zaudējumu jau balsojuma pirmajā kārtā.

{source}
<iframe width=”640″ height=”480″ src=”//www.youtube.com/embed/_vyV1KYjipU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+