×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

“Maģiskais kimono” komandai pievienojas aktieris, kurš filmējies pie Skorsēzes

Foto: Issey Ogata profila fotoF

Māra Martinsona filmas “Maģiskais kimono” aktieru komandai pievienojies Japānas slavenais aktieris Issejs Ogata (Issey Ogata), kurš tikko beidzis filmēties slavenā režisora Martina Skorsēzes filmā “Klusums” un Martinsona filmā atveidos galvenās varones vīru. Jau augusta beigās aktieris uzsāks filmēšanos Rīgā, ziņo filmas radošā komanda.

Ogatas dalība Latvijas un Japānas kopējā projektā sadarbībā ar Screen International tika starptautiski izziņota Kannu kinofestivāla laikā. Ogata ir viens no slavenākajiem Japānas aktieriem, starptautiski zināms pēc dalības tādās filmās kā “The Sun”, “Tony Takitani” un “Yi Yi”. Šo sarakstu papildina leģendārā Martina Skorsēzes filma “Silence”, kura pirmizrādi piedzīvos nākamgad, tajā I. Ogata filmējies kopā ar slaveno aktieri Liamu Nīsonu.

Kā iepriekš minēts, filmā “Maģiskais kimono” galveno lomu – pārī ar Ogata – tēlos pazīstamā japāņu aktrise Kaori Momoi, kuru iepriekš skatītājiem Latvijā bijusi iespēja iepazīt pēc tēlojuma M. Martinsona filmā “Amaya”, “Oki – okeāna vidū” un Holivudas grāvējā “Geišas atmiņas”.

“Domāju, ka ikviens režisors gribētu strādāt ar vienu no vadošajām Japānas aktrisēm Kaori Momoi, kura, nezaudējot japānisko raksturu, savā izteiksmīgajā un precīzajā aktiermeistarībā spēj apvienot eiropeiskas nianses un Amerikas kino skaidrību un vienkāršību. To pašu varu attiecināt uz Isseju Ogatu – kurš, strādājot pie M.Skorsēzes filmas “Klusums”, atrada laiku, lai iepazītos ar mūsu filmas scenāriju un deva apstiprinājumu savai dalībai. Turklāt, Momoi un Ogatas kopdarbu esmu jau iepazinis Sakurova filmā “Saule” (2005), ļoti novērtēju viņu saspēli un esmu gandarīts, ka abi piekrituši filmēties filmā “Maģiskais kimono”. Meistaru dalība noteikti ir daļa no filmas panākumiem un apliecina tās starptautisko potenciālu,” saka režisors Māris Martinsons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+