Horoskopi un mistika

Maģiskākie brīži tuvākajās dienās. Uzdod jautājumus astroloģei Ilvai! 16

29. decembris. Sākas otrais trīspadsmit dienu laika vilnis 52 dienu laika virpulī. Ja iepriekšējās 13 dienās svarīgi bija paša cilvēka izvirzītie mērķi un griba, tad tagad noteikumus izvirzīs vide. Tiem, kuri izvirzījuši lielākus mērķus, paļāvušies uz intuīciju un iekļāvušies laika ritumā, mazajiem mērķīšiem vajadzētu būt sasniegtiem. Ja esat pakāpušies solīti pretī jaunai pieredzei un sajutuši, ka varat vēl vairāk, sākas spēle.

Izaicinājumi. Šajā laikaposmā, kā jau trillerītī, lai noturētos un uzvarētu, būtiska ir fiziskā forma un veselība. Ļoti svarīgi noturēties pirmās četras dienas. 31. decembrī Jauno gadu vajadzētu sagaidīt ar prieku, mīlestību un ŠEIT UN TAGAD apziņu. Tiks dots tam, kam ir, kas neko neprasa un apzinās savus resursus un talantus.

1. janvāris – diena, kura liek apzināties savu nozīmību mērķa sasniegšanā. Spēku meklējiet saknēs, ģimenē, dzimtā.

Maģiskais septiņnieks – 4. janvāris – tas šajā vilnī ir dzirkstošs, mutuļojošs, viegls un priekpilns. Vispārējā kņadā un jautrībā nepalaidiet garām un novērtējiet draugus, kas var palīdzēt mērķa sasniegšanā.

Laika vilnis beidzas 10. janvārī. Ja veiksmīgi būsiet izturējuši šo piedzīvojumu posmu un sapratuši, ka viss pasaulē ir mainīgs, noteikti atradīsiet jaunu, konkrētu un sev tuvu formu.

KLIKŠĶINI ŠEIT UN UZDOD SAVU JAUTĀJUMU ASTROLOĢIJAS SARUNU LAPĀ!

Saistītie raksti
LA.lv