Dabā
Zaļā dzīvošana

Magnētiskās vētras 2017. gada maijā. Uzzini, kurās dienās uzmanīties! 0

Foto – Fotolia

Magnētiskās vētras negatīvi ietekmē visus meteojutīgos cilvēkus. 2017. gada maijā gaidāmas daudzas magnētiskas norises Zemes magnetosfērā un arī vairākas spēcīgas vētras, kas var ietekmēt cilvēka fizisko un emocionālo stāvokli.

Pat vāja magnētiskā vētra var radīt stresu organismam un negatīvi iespaidot fizisko un psiholoģisko veselību.

Bioenerģētiķi iesaka rūpēties par spēju tām pretoties jau savlaicīgi, veltot pietiekami daudz laika atpūtai un miegam.

Kad maijā gaidāmas magnētiskās vētras?

Saules agresīvā ietekme uz Zemes magnetosfēru izpaudīsies jau no pirmās mēneša dienas. 1. maija magnētiskā vētra var nopietni kaitēt tavai veselībai, ja vien nebūsi sagatavojies šai stresa situācijai.

Ko tas nozīmē? Visu mēnesi centies nepārslogot sevi ar monotonu darbu, atrodi laiku atpūtai un pilnvērtīgam miegam. Tāpat vēlams neaizrauties ar pārāk treknu ēdienu, alkoholu un tabaku.

1.maijā: 1. līmeņa magnētiskā vētra. Pati vājākā no visām iespējamām, tomēr arī šī vētra var radīt kaitējumu veselībai. Izplatītākais vienu dienu ilgstošas iedarbības simptoms ir spēcīgas galvassāpes.

5.-6.maijā: Zemes magnetosfēras traucējumi. Šī iedarbība ir mazāk spēcīga nekā pilnvērtīga magnētiskā vētra, bet vienalga var izraisīt dažādas nepatīkamas izjūtas. Šajā laikā vēlams tukši netērēt organisma dzīvesspēka rezerves. Parūpēties par veselību iespējams, dodoties pastaigās svaigā gaisā un meditējot.

16.-24.maijā: bīstams, ilgstošs magnētisko vētru periods. Šajā laikā meteoatkarīgiem cilvēkiem var būt ļoti grūti saglabāt ierasto dzīves ritmu un strādāt ar pilnu atdevi.

Ārsti brīdina: cilvēkiem ar hroniskām slimībām jāizvairās no pārmērīgas fiziskas un psiholoģiskas spriedzes.

Centies nepieļaut konfliktus, pārslodzi, diskusijas paaugstinātā tonī un jebkuras situācijas, kas negatīvi ietekmē noskaņojumu. Rūpes un par sevi un saviem tuviniekiem ir īpaši svarīgas Saules aktivitātes periodā.

Šobrīd mēneša pārējās dienas uzskata par neitrālām attiecībā uz Saules ietekmi, tāpēc tajās būs iespējams atjaunot spēkus un enerģētiku.

Ārsti iesaka nekavējoties vērsties pēc palīdzības, ja rodas kāds no šiem simptomiem:

– stipras, nepārejošas galvassāpes;

– asinsspiedina pēkšņa, krasa paaugstināšanās vai pazemināšanās;

– sāpes locītavās un muskuļos;

– miega traucējumi;

– nervozitāte;

– panikas lēkmes;

– sāpes sirdī.

LA.lv