Magņitogorska trešo reizi pagarinājumā salauž Astanu 0

Par pēdējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas konferenču pusfinālisti svētdien kļuva Magņitogorskas “Metallurg” komanda, kas Austrumu konferences ceturtdaļfināla izšķirošajā, septītajā, mačā savā laukumā pirmajā pagarinājumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja Kazahstānas vienību Astanas “Baris”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām “Metallurg” svinēja panākumu ar 4-3, lai arī sērijas gaitā atradās iedzinējos ar 1-3.

Mača septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Sergejs Mozjakins, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē neizšķirtu atjaunoja Lukašs Kašpars.

Uzvarētājs noskaidrojās pirmajā pagarinājumā, kura otrajā minūtē uzvaru mājiniekiem atnesa Daniils Markovs.

Līdz ar to kļuvuši zināmi visi Gagarina kausa izcīņas konferenču pusfināla pāri.

Austrumu konferences pusfinālā “Metallurg” tiksies ar Latvijas izsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas “Avangard” komandu, bet latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā divkārtējā līgas čempionvienība Kazaņas “Ak Bars” tiksies ar regulārā čempionāta spēcīgāko vienību Čeļabinskas “Traktor”.