Uncategorized

Magone Burka attiecībās ar dēla tēvu Venti iet uz pilnu banku 2

Publicitātes foto

Daudziem joprojām spilgtā atmiņā palikusi 2013. gada televīzijas šovā “Saimnieks meklē sievu” iepazītā Magone Burka (35), kura finālā izvēlējās Venti Vītolu. Pēc abu kopīgā ceļojuma Magone kļuva par māmiņu abu kopīgajam dēlam Raimondam Saulgaitim, bet attiecības ar Venti izjuka.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, starp abiem valdīja nepārtrauktas domstarpības un kādu laiku Ventis pat apšaubīja, ka ir abu kopīgā bērna tēvs. Galu galā tiesa apmierināja Magones prasību piešķirt viņai atsevišķu aizgādību par dēlu un ka Ventis varēs satikt savu dēku tikai Magones izvēlētā vietā un trešās personas klātbūtnē. Ventis dēlu pēdējo reizi redzēja, kad mazulis bija vien trīs mēnešus vecs, jo Magone drīz vien pēc tiesas 2015. gadā ar abu kopīgo dēlu un nepilnus astoņus gadus veco dēlu Robertu no savām iepriekšējām attiecībām pārcēlās uz dzīvi Londonā. Toreiz viņa paziņoja, ka no Venta nevēlas ne centa.

Nu Magone ir pārdomājusi. Pirms nedēļas viņi tikās tiesā, kur jaunā sieviete vēlējās Ventim gan atņemt tēva tiesības, gan pieprasīja alimentus. Lai gan šobrīd Ventis ir bezdarbnieks un mājās rūpējas par četrgadīgo dēlu Juri, ar kura mammu Maritu atjaunojis attiecības, no uzturlīdzekļu nemaksāšanas Magonei viņš nedomā izvairīties.

LA.lv