×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

TV3 šova saimnieces Magones gaidāmā bērna tēvs Ventis: “Biju laimīgākais cilvēks” (8)

Foto no Poesia.Foto no Poesia.

Televīzijas šova “Saimnieks meklē sievu” dalībniece, vienīgā sieviešu dzimtes saimniece Magone Burka ir bērniņa gaidībās no šovā satiktā un finālā izvēlētā Venta Vītola, ar kuru viņa devās kopīgā romantiskā ceļojumā uz ārzemēm, atklājis žurnāls „Privātā Dzīve”.

Pāris gan esot jau izšķīries. Ziņa par to jau paguvusi satricināt latviešu prātus un daudzi metušies abus nosodīt, lai gan iemeslus, kāpēc tā noticis, žurnālā atklāja vien Magone. Šova producenti solījuši, ka Venta viedoklis atklāsies šova noslēguma sērijā piektdien, 13.decembrī.

Vai Ventim būtu liegts publiski runāt, lai bērniņa gaidības izmantotu par šova reklāmu? Tāds iespaids radās, portālam „LA.lv” ar viņu sazinoties sociālajā tīklā draugiem.lv, kur viņš atbildēja pavisam īsi: „Piedodiet, bet diemžēl es neko nevaru komentēt. Lūdzu, neņemiet ļaunā. Mums ir līgumsaistības, kuras liedz ko izpaust par šova aizkulisēm.”

Tās pašas dienas vakarā, kad parādījās žurnālā publikācija, 33 gadus vecais Ventis savā profilā ievietoja fotogrāfiju, kurā redzams kopā ar Magoni. Abi mīļi sakampušies un saposušies- Magone melnā īsā kleitiņā, Ventis zilā kreklā un melnās biksēs.„Biju laimīgākais cilvēks tajā brīdī,” viņš komentē. Pēc uzraksta fotogrāfijas stūrī var saprast, ka tā uzņemta uz kruīza kuģa.

Iepriekšējā profila bildē viņš bija redzams kopā ar savu bērniņu no iepriekšējām attiecībām. “Man patīk bērni,” Ventis savu attieksmi pret bērniem kā tādiem atļāvās komentēt portālam ”LA.lv”.

32 gadus vecās Magones profilā gan it neviena bilde vai ieraksts neliecina par viņas attiecībām ar Venti, tomēr viņš joprojām ir starp Magones apstiprinātajiem draugiem.

„Privātajā Dzīvē’’ Magone izteikusies, ka attiecību sākums bijis skaists un daudzsološs, pat piedzīvots bildinājums, taču attiecības beigušās dramatiski, pat ar bēgšanu no mājām.

„Diemžēl manas attiecības ar Venti bija kā vulkāna izvirdums, kas verd, dun, vārās un tad izvirst lavā, kas visu aprij,” teikusi Magone. Savas jūtas pret Venti raksturojusi kā aizraušanos miesaskāres dēļ, nevis mīlestību, bet Ventim pārmet, ka jūtas bijis vien teātris.

Lai nu kā, bet, atminoties Magones izteikumus šova filmēšanas laikā, Magone ļoti cerējusi tikt pie otrā bērniņa, vēlams meitenītes. Magonei jau ir četrus gadus vecs dēliņš. Vai sagaidāma māsiņa, uzzināšot jau janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. domaju kad magone pati nezina ko welas!!!

 2. jus tiešam domajat ka Ka pats šovs ir bez tētra patiesiba Magone ir savadaka sieviete un ļoti gudra jus viņu noliekat ka mepareizo patiesiba šovs ir teatris

 3. Jāiemācās sadzirdēt, piedot un jebkurā brīdī palīdzēt viens otram!
  Visiem, kas plāno iestūrēt laulības ostā, novēlu atrast zelta vidusceļu: “Ģimenes dzīvē jāprot piekāpties.”

 4. Viņai tak ceļojuma laikā tika nopirkts viss. Sākot no apenēm un beidzot ar kleitām. 😀

 5. Venta pirktajā closītē!

 6. Novēlu Magonei atrast kārtīgu vīrieti.
  Uzskatu,ka Ventis nebija iepazinis Magones personību un izprovocēja.Publiska bildināšana ir iespaidīga un iedarbīga,bet tikai tad ja abi ir pietiekami ilgi gājuši kopā un zina,ka vēlas iet tālāk šo ceļu.Personības un raksturus ir jāiepazīst.
  Bērniņš protams ir dāvana.Un novēlu visu to labāko mīlot un audzinot.
  Iepriekšējo komentāru gribas nosodīt,jo cilvēks turpina augt pat sirmā vecumā.Mēs visi esam dažādi,kas vienam liekas nepieņemams,tas citam,nekas tāds ar ko nevarētu tikt galā.

 7. Magonit tad kad tu zinasi pati ko gribi, tad ari tava dzive sakartosies. Kruiza laika tu guli ar vienu, bet esi gatava skriet pakal citam, meklejot iespejas parunaties ar Dagni. Tu diemzel radiji vieglpratigas sievietes iespaidu, un vel pie tam visas Latvijas prieksa. Pec tadiem gajieniem uz vel kadam attiecibam ilgi vari neceret, nu kurs gribes ar tevi ko veidot. Butu pateikusi uzreiz Ventim Ne un tad skraidijusi apkart, bet ne sajuties ka baiga varone bet no malas tas izskatijas padauzigi. Virieti ar tadu uzvedibu vel varetu saprast, bet sievietes atri tada veida saboja reputaciju, diemzel. Es nezinu kurs tev ir iestastijis ka esi loti gudra un tads ka Ventis neatbilst tavam limeni. Tas ka tu esi augstskolu pabeigusi, nenozime ka esi dzives gudra un to redzeja visi. Tu pati vel esi 30 gadigs liels berns, augt un augt vel.

  • Vīrieti vēl varētu saprast???Interesanti gan no kādas pažobeles esi iznākusi…Kas tad tas vīrietis TĀDS ir,ka TO jau var saprast…Domāju,ka šādā situācijā attaisnojams nav neviens…

Draugiem Facebook Twitter Google+