Laukos
Gaļa un zivis

Maija beigās notiks seminārs gaļas liellopu pārraugiem0

Foto – Shutterstock

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) maija beigās rīkos semināru gaļas liellopu pārraugiem, kuriem piecu gadu periodā jāceļ kvalifikācija saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumiem par kārtību, kādā apmāca fiziskās personas, kas vērtē lauksaimniecības dzīvniekus. Seminārs paredzēts arī saimniecību pārstāvjiem, kā arī citiem nozares interesentiem.

Seminārā būs iespēja apgūt saimniecību pieredzi gaļas liellopu audzēšanā, pārraudzības darba menedžmentu un gaļas liellopu audzēšanas ekonomiskos priekšnosacījumus. Seminārs būs kā praktiskas nodarbības saimniecībā un norisināsies šā gada 29.maijā SIA “Lāses AM” gaļas liellopu saimniecībā “Kolumbi” un zemnieku saimniecībā “Valti”. Semināra sākums plānots plkst. 10.30.

Semināra var pieteikties, zvanot pa tālruņiem 26148820 vai 63050235 jeb rakstot uz e-pastu – rudite.sanzarevska@llkc.lv. Piesakoties jānosauc dalībnieka vārds, uzvārds, kontakttālrunis.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā pastāvēšanas mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot lauku uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju visos Latvijas novados, paaugstināt lauku iedzīvotāju konkurētspēju Eiropas Savienībā un organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

LA.lv