Uncategorized

Maijā iznāks trešais Busuļa soloalbums 16

Foto – LETA

Drīzumā, 14.maijā, pie klausītājiem nonāks jaunais mūziķa Intara Busuļa albums “Citā©”, kas būs jau trešais viņa soloalbums, aģentūru LETA informēja mūziķa menedžere Una Taal.

“Pārdaugavas bārs” ir jau otrais Busuļa, komponista Kārļa Lāča un dzejnieka Kārļa Vērdiņa kopdarbs no jaunā albuma. Dzejnieks dziesmu raksturo kā romanci par nepiepildītu mīlestību, atmiņām, savukārt dziesmas video tapis drīzāk kā stāstījums par gatavošanos kam jaunam, kad it kā cilvēki paliek gaidīšanas režīmā – saposušies, gatavi lēkt, gaidot starta signālu.

Mūziķa menedžere stāstīja, ka īpaša uzmanība jaunās dziesmas video versijā pievērsta mūziķu vizuālajam tēlam, sadarbībā ar Ivo Grunduli ir tapuši T-kreklu dizaini, kas sasaucas ar mūzikas autoru iedvesmas avotiem – dažādu akadēmiskās un neakadēmiskās mūzikas žanru komponistu darbiem, kas būs dzirdami jaunā albuma kompozīcijās kā citāti.

Sadarbībā ar modes mākslinieci Indru Salceviču ir tapusi T-kreklu kolekcija, kas nonāks pārdošanā maijā, līdz ar albuma iznākšanu.

Šoreiz gan dziesmas “Pārdaugavas bārs” audio, gan video versijā līdzās Busulim parādās arī viņa grupas biedri, kuri jau pērn vasarā sevi sākuši dēvēt par “Abonementa orķestri”. Mūziķu sastāvā nemainīgi ir Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis un tagad arī Edvīns Ozols.

Līdz šim klausītāju atzinību jau ir izpelnījušās pirmās albuma “Citā©” dziesmas “Bēbīšu maršs” un “Viss ir iespējams”, ierindojot abas dziesmas Latvijas radiostaciju veidoto topu pirmajās vietās.

2008.gada maijā tika izdots Busuļa albums “Kino”, bet 2010.gada maijā – “AKTs”, un abi šie albumi izdoti kā dubultalbumi, kur dziesmas pieejams latviešu un krievu valodā.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/mLQPqtd_L84″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

LA.lv