Mobilā versija
Brīdinājums +4.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
2. septembris, 2016
Drukāt

Maija Kovaļevska tiksies ar JVLMA studentiem un pasniegs meistarklases (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 5. septembrī plkst. 11 Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē ikviens aicināts uz tikšanos – sarunu ar operdziedātāju Maiju Kovaļevsku, LA.lv uzzināja JVLMA.

Tikšanās laikā Maijai Kovaļevskai tiks arī pasniegts JVLMA Goda profesora diploms, bet pēc tikšanās M. Kovaļevska JVLMA studentiem sniegs vairākas stundas ilgas meistarklases.

Izcilajai latviešu operdziedātājai Maijai Kovaļevskai un talantīgajam latviešu diriģentam Andrim Nelsonam 31.augusta Senāta sēdē par īpašu ieguldījumu mūzikas attīstībā, Latvijas vārda nešanu pasaulē, kā arī neizsīkstošo darba sparu piešķirts JVLMA Goda profesora nosaukums. Abi mākslinieki ir JVLMA absolventi un snieguši nenovērtējamu ieguldījumu jauno mūziķu radošās meistarības veicināšanā, sacīja JVLMA sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Matuzele.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dīvu dzīve ir apbrīnojami spilgta.

  2. Kopš kura laika diriģents Andris Nelsons ir Maija Kovaļevskas “dzīvesbiedrs”? Cik zināms, vēl nesen viņš bija precējies ar citu arī starptautiski pieprasītu latviešu soprānu – Kristīni Opolais.

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+