Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
2. septembris, 2016
Drukāt

Maija Kovaļevska tiksies ar JVLMA studentiem un pasniegs meistarklases (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 5. septembrī plkst. 11 Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē ikviens aicināts uz tikšanos – sarunu ar operdziedātāju Maiju Kovaļevsku, LA.lv uzzināja JVLMA.

Tikšanās laikā Maijai Kovaļevskai tiks arī pasniegts JVLMA Goda profesora diploms, bet pēc tikšanās M. Kovaļevska JVLMA studentiem sniegs vairākas stundas ilgas meistarklases.

Izcilajai latviešu operdziedātājai Maijai Kovaļevskai un talantīgajam latviešu diriģentam Andrim Nelsonam 31.augusta Senāta sēdē par īpašu ieguldījumu mūzikas attīstībā, Latvijas vārda nešanu pasaulē, kā arī neizsīkstošo darba sparu piešķirts JVLMA Goda profesora nosaukums. Abi mākslinieki ir JVLMA absolventi un snieguši nenovērtējamu ieguldījumu jauno mūziķu radošās meistarības veicināšanā, sacīja JVLMA sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Matuzele.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dīvu dzīve ir apbrīnojami spilgta.

  2. Kopš kura laika diriģents Andris Nelsons ir Maija Kovaļevskas “dzīvesbiedrs”? Cik zināms, vēl nesen viņš bija precējies ar citu arī starptautiski pieprasītu latviešu soprānu – Kristīni Opolais.

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+