×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2012
Drukāt

Maija numurā izlasīju

Latvijas Universitātes studiju metodiķe Zanda Misiņa 36,6 °C lasa jau daudzus gadus. Allaž pirkusi, bet nesen abonējusi, jo bijis izdevīgs piedāvājums pasūtināt internetā.

 

– Manas dzīves prioritātes un intereses noteikušas to, kuras tēmas žurnālā šķitušas vissaistošākās. Nemainīga palikusi interese par veselīgu uzturu.

Žurnāls vienmēr ir piesaistījis ar pozitīvismu un stiprajiem stāstiem, kas atgādina, ka visas nebūšanas ir tikai sīkumi.

Maija numurā īpaši patika vīrieša skatījums uz ģimeni, bērniem (Kā es kļuvu par Tēti). Sirsnīgs un atklāts stāsts, kas dziļi skāra mani, jauno sievu un māmiņu, – man ir pusotru gadu veca meita Māra. Rakstu noteikti iedošu izlasīt arī vīram.

Katrā numurā parasti ir kāds materiāls, kas domāts tieši man. Maija numurā – par ādu. Jau esmu ieplānojusi vizīti pie dermatologa.

Receptes ar vietējiem produktiem noteikti vajadzētu pamēģināt. Piebalgā, kur dzīvoju, daba pašlaik ir pašā spēka plaukumā, tā vien aicina noplūkt un pagaršot.

12 ceļazīmēs maijam rakstīts par modinātāju debesīs. Šorīt piecēlos piecos. Modināja nevis saule, bet gan rimta lietus pakšķēšana un putnu dziedāšana. Ja izdodas piecelties agrāk, dienai ir cita gaita, lēnām uzņemu harmoniskāku ritmu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+