×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Maijas Kurševas izstāde “Seriāls”

Maija_Kurseva_serials_30092013

No 10. oktobra līdz 17. novembrim  “kim?” Laikmetīgās mākslas centrā skatāma Maijas Kurševas personālizstāde “Seriāls”.

Izstāde kā seriāla sērija. Tās pamatā ir ritmisks atkārtojums – serialitāte, kas apaudzēta ar dažādām mežonīgām, automātiskām formām un lētiem, daudzpusīgi izmantojamiem materiāliem. Finiera krāsa, faktūra, digitāldruka, kokgrebums, lāzergravējums un sietspiede; zīmējumi ar akrilu: uz papīra, finiera un galerijas sienām.
Maija Kurševa studējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā un Berlīnes Mākslu universitātē; šobrīd pasniedz digitālo un tradicionālo tehniku pielietojumu, ilustrāciju un sietspiedi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas un Grafikas nodaļas studentiem. Sākot ar 2004.gadu māksliniece aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārpus tās robežām. Maija Kurševa līdzdarbojusies ilustrāciju un zīmējumu izdevuma „Popper Magazine” veidošanā, 2010.gadā ar izstādi „Trīskājains gadījums” tikusi izvirzīta Purvīša balvas nominācijai. Kurševas nesenāko projektu vidū minamas izstādes „Neļaušanās” kim? Laikmetīgās mākslas centrā (2013) un dalība izstādē „Vasaras lasījumi” Cēsu mākslas festivālā (2013) un Viļņas Laikmetīgās mākslas centrā (CAC).
Sestdien 12.oktobrī plkst. 13:00 “kim?” Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz Maijas Kurševas grafikas darbnīcu bērniem, kura notiks kim? 1.stāva galerijā. Dalībai darbnīcā pieteikties līdz 11.oktobrim, rakstot uz kim@kim.lv. Ieeja darbnīcā bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+