Kultūra
Literatūra

Maini grāmatu pret bezmaksas dzērienu. “Robert’s Books” izsludina akciju0

Foto: Pexels.com

Grāmatu veikals – kafejnīca “Robert’s Books” izsludina akciju, aicinot mainīt grāmatas pret dzērienu, liecina ieraksts veikala “Facebook” kontā.

Kā jau uzņēmumam ierasts, pieteikums ir ar joka pieskaņu. “Britu zinātnieki atklājuši, ka atteikšanās no lietām ir laba garīgajai veselībai: atteikšanās no lietotām mantām (drēbēm, mēbelēm, grāmatām un tamlīdzīgi) samazina nemiera un stresa līmeni, veiconot serotonīna veidošanos.

“Robert’s Books” īpašnieks žurnālists Roberts Kotrels norāda – viņam nav ne jausmas, vai šis apgalvojums atbilst patiesībai, taču “nav apšaubāms, ka pēdējos mēnešos mūsu plaukti atkal kļuvuši tukšāki, un būtu jauki tos aizpildīt”.

Un tā kā iepriekšējā akcija bijusi tik veiksmīga, “Robert’s Books” paziņo, ka atkal spēkā akcija “Grāmatas pret dzērieniem”, proti, ziedojot veikalam lietotās grāmatas, pretī varēs saņemt dzērienu par brīvu – rēju, kafiju vai glāzi vīna.

“Protams, ja atnesīsiet mugusromu, pilnu ar labām grāmatām, varat saņemt vairāk nekā tikai vienu dzērienu. Un savukārt nolasīta grāmata plānos vākos var nešķist taisnīga maksa par kapučīno,” rakstīts paziņojumā.

Akcija sākas 17. maijā un noslēgsies 2. jūnijā.

LA.lv