Ekonomika
Uncategorized

Mairis Briedis kļūst par holdinga “Rigvir” drošības dienesta vadītāju 8


Foto – LETA
Foto – LETA
Latvijas bokseris Mairis Briedis .

(papildināta ar pēdējo rindkopu)

Latvijas labākais bokseris un valsts drošības struktūru darbinieks Mairis Briedis pievienojies “Rigvir” holdinga komandai, kļūstot par drošības dienesta vadītāju. Mairis Briedis turpinās arī savu profesionālā boksera karjeru.

“Man vienmēr ir bijis svarīgi veidot sociālo dzīvi un karjeru arī ārpus sporta un līdz šim esmu veiksmīgi to sabalansējis, atrodot laiku abiem. Es jūtu patiesu lepnumu par to, ka varu būt daļa no “Rigvir” komandas, kas dara mūsu tautai un visai pasaulei tik nozīmīgu un augsti cienījamo darbu, glābjot cilvēku dzīves! Ceru, ka ar manu palīdzību šis unikālais Latvijas zinātnes sasniegums pasaulē varēs doties vēl drošākiem soļiem kā līdz šim un sniegs palīdzību daudziem, jo daudziem cilvēkiem cīņā ar vēzi,” izteicies Mairis Briedis.

Mairis Briedis izglītību ieguvis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur ieguvis augstāko izglītību gan kā pedagogs, gan kā boksa treneris. Pēdējos deviņus gadus darbojies drošības struktūrās Valsts policijā. Šobrīd Mairis Briedis ir aktuālais pasaules čempions svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem. Savā boksera karjerā Mairis Briedis vēl nav piedzīvojis nevienu zaudējumu, izcīnot 20 uzvaras. Prestižā boksa portāla “BoxRec Boxing Records” rangā viņš ieņem augsto otro vietu. 2014. gadā Mairis Briedis tika atzīts par Eiropas Gada cilvēku Latvijā.

“Sabiedrībā Mairis vairāk pazīstams kā augsta līmeņa sportists, tāpēc dažkārt otrajā plānā paliek citas viņa kvalitātes, piemēram, karjera drošības struktūrās. Viņam ir nopietna un profesionāla attieksme pret katru lietu vai pienākumu, ko viņš uzņemas. Tāpat ļoti augstu novērtējam Maira Brieža darba ētiku un patriotisko attieksmi pret Latvijas valsti – šīs ir ļoti nozīmīgas vērtības arī mūsu uzņēmumā,” uzsvēra Holdinga “Rigvir” valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma dibinātājs Jurģis Auziņš.

Holdings apvieno uzņēmumu grupu, kuras darbība ir vērsta uz Latvijā izstrādāto unikālo vēža zāļu “Rigvir” ražošanu un attīstību pasaules tirgos. “Rigvir” ir viens no ievērojamākajiem Latvijas zinātnes sasniegumiem. Šīs zāles ir reģistrētas melanomas ārstēšanai, bet klīniskajā praksē plaši tiek izmantotas arī vairāku citu ļaundabīgu audzēju ārstēšanā. Kopš 2011. gada “Rigvir” ir pilnībā kompensēts Latvijas iedzīvotājiem ar ļaundabīgās ādas melanomas diagnozi, bet 2015. gadā “Rigvir” tika iekļauts Nacionālā veselības dienesta apstiprinātajās klīniskajās vadlīnijās. Savukārt pacienti no valstīm, kurās šis medikaments pagaidām nav reģistrēts, viroterapiju ar “Rigvir” var saņemt Latvijā. Šobrīd viroterapiju ar “Rigvir” jau ir saņēmuši vēža pacienti no vairāk nekā 50 valstīm.

Saistītie raksti

Mairis Briedis turpinās darbu arī Valsts policijā. Maira Brieža darba pienākumos “Rigvir” holdingā ietilps Darba devēja drošības sistēmu uzturēšana un pilnveidošana.

Valsts policijā portālam “la.lv” norādīja, ka tiek pieļauta darbu savienošana, ievērojot amatpersonām uzliktos likuma ierobežojumus un saņemot atļauju amatu savienošanai. Šajā gadījumā šāda atļauja ir saņemta un Mairis Briedis var savienot amatu Valsts policijā un privātajā sektorā.

LA.lv