×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. janvāris, 2012
Drukāt

Maisam gals vaļā 


Jāpiekrīt Daces Apses rak
stam (”Bezkaunība un stulbums”, 20.12.2011.), ka Krievijas valdība ir malači, neļaujot Krievijā strādāt viesstrādniekiem un citiem, kas neprot krievu valodu. 


 

Pavisam citādi ir pie mums Latvijā. Bieži vien latvieši, kuri neprot krievu valodu, piedzīvo grūtības, lai atrastu darbu. Pat tiek vākti paraksti, rīkots referendums par krievu valodu kā otru valsts valodu. Tiek pārkāpta Satversme, kur skaidri pateikts, ka Latvijas valstī vienīgā valsts valoda ir latviešu valoda. Mūsu valdība to atļauj, maisam gals vaļā. Vāks atkal parakstus, būs jārīko referendums par pilsonības likuma grozīšanu uz nulles variantu. Atkal atmaksās no valsts naudas. Valdība atļauj nepilsonim Lindermanam un viņam līdzīgiem rīkoties pēc viņu iegribas. Bet varbūt pēc Maskavas pavēles…

Vispirms otrā valsts valoda, kas kļūs par vienīgo, jo krieviem runāt latviešu valodā nebūs vajadzības. Pēc tam nulles variants pilsonības piešķiršanā. Pēc tam varēs vākt parakstus, rīkot referendumu par Latvijas pievienošanu Krievijai, līdz Latvija kļūs par vienu no Krievijas guberņām. Un par Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Vai tiešām tādā ceļā vēlamies atteikties no Latvijas kā valsts?

Gandrīz ik dienas televīzijā lūdz ziedot slimiem bērniem, nelaimē cietušiem vai kāda objekta restaurācijai. Vai nebūtu pareizāk naudu, ko izlieto pretvalstiskiem sabiedrības šķelšanas pasākumiem, ziedot bērnu veselībai, pensionāriem un nelaimē cietušajiem?

Aicinu visus Latvijas pilsoņus referendumā iet balsot, kam Latvija dārga, un balsot pret otru valsts valodu!

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+