Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
9. oktobris, 2014
Drukāt

Maizes ražotājs “Lāči” sāk eksportu uz Īriju un Austrāliju

Foto: LETAFoto: LETA

Maizes ceptuves "Lāči" saimnieks un galvenais maizniekmeistars Normunds Skauģis ar maizes klaipu.

Maizes un konditorejas produkcijas ražotājs “Lāči” šogad sācis produkcijas eksportu uz Austrāliju un Īriju, pastāstīja maizes ceptuves “Lāči” īpašnieks Normunds Skauģis.

“Šogad sākām eksportēt produkciju uz diviem jauniem tirgiem – Īriju un Austrāliju,” norādīja Skauģis, piebilstot, ka turp uzņēmums nosūtījis pirmās kravas ar maizi un konditorejas izstrādājumiem.

Skauģis pastāstīja, ka “Lāči” šogad plāno paplašināt eksportu arī uz ASV, kur piesaistīts jauns, nopietnāks sadarbības partneris. Pēc maizes ceptuves īpašnieka teiktā, pagaidām ir grūti pateikt, cik lielā apmērā uzņēmuma eksporta īpatsvars varētu pieaugt, jo jaunu tirgu piesaiste ir ilgstošs darbs, līdz ar to iznākumu ir grūti prognozēt.

Skauģis atzīmēja, ka šobrīd “Lāči” produkcijas eksporta īpatsvars veido 5%, pārējo produkciju kompānija realizē vietējā tirgū.

2013.gadā “Lāči” strādāja ar 7,121 miljonu eiro apgrozījumu un guva 258,4 tūkstošu eiro peļņu.

“Lāči” darbību sāka 1995.gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas B

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+