×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2017
Drukāt

Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (25)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet par vienu no tiem bažas paudusi “Latvijas Gāze”.

Šobrīd, ja uzņēmums konstatē gāzes zādzību, tas liek patērētājam samaksāt par nozagto gāzi un papildu viņam kompensāciju dubultā apmērā. Jaunais noteikumu projekts pagaidām šādu kompensāciju neparedz. Tas varot novest pie vēl lielākas gāzes zagšanas, par kuru jāmaksā pārējiem, brīdināja “Latvijas Gāzes” valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

LNT Ziņas arī vēsta, ar gāzes zagšanu – pat īpaši organizētu – nodarbojas nevis pensionāri, bet turīgi cilvēki ar lielu gāzes patēriņu. Kādā mājā, kurai bijis nelegāls pieslēgums, dzīvojusi pat augsta amatpersona.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. un kā šo amatpersonu sauc?

 2. dzīvojusi… kādreiz… vairs nedzīvo?

 3. Neticami! Vai tiešām pats ………….? Piedots par lieliem nopelniem! Vārna vārnai acī neknābj.

 4. Desu zagli tvarsta, bet augstu amatpersonu sargā likums – jo viņa , lūk , nevēlas kļūt zināma…
  Tā var būt tikai augsti korumpētā valstī .

 5. Kāpēc gāzes zagļus netiesā tiesā bet uzņēmums? Vai tā nav linča tiesa?

 6. Kāpēc gāzes zagļus netiesā tiesā bet uzņēmums? Vai tā nav linča tiesa?

 7. pats kalvītis pirms nonāca gāzē zaga. tāpēc ir augsta amatpersona.

 8. Desu zagli tvarsta, bet augstu amatpersonu sargā likums – jo viņa , lūk , nevēlas kļūt zināma…
  Tā var būt tikai augsti korumpētā valstī .

 9. Vai amatpersonas maz ir aizdomājušās,ka ra šādu paziņojumu “”kāda augstu stāvoša amatpersona””tās ir nodarījušas vēl lielāku kaitējumu nekā nosaucot vārdā ? Tagad katrs pie sevis var domāt par jebkuru amatpersonu vai visu valdību kopumā sarunštiek apspļaudīti visi ,katarm ir savs min’jums,un želots netiek neviens v
  Vai jums,amatpersonas< lepnuma par savu amatu un godu nemaz nav ? kaut arī daudzi nevainīgi ,bet jūs aprunā visuss Izvelciet nelieti gaismā un negrimtiet kopā ar viņu s…(cenzēts)

 10. zaglis varētu būt kāds no kalvīša čomien no TP LAIKIEM !

 11. Mamma ,es gribu,gribu ,gribu Atbildēt

  vai augsstajau vai aukstajai amatpersonai vārda un uzvārda nav? Kāpēc man liegtas tiesības uzzināt un godāt mūsdienu varoņus es taču mīļu un esmu lojāls pret šo valsti un varu Mans goda pienākums lepoties ar izciliem cilvēkiem valstī Kā tad es patriotismu paudīšu pasaulei un nepildīšu prezidenta un premjera aicinājumu-lepojietie sar savu valsti ,nesiet tās vārdu psaulē! Latvijā tikai tad viss sāks iet uz augšu ,kad vara ar tautu saplūdīs darbos vienā veselumā ,ne katrs pa savam Gribu līdzināties augstām amatpersonām

 12. Pieprasm lai butu atklats publiski GAZES ZAGLIS………..

 13. Kad Latvijā beigsies,melošana,zagšana,bagātie dara kā grib augstās amatpersonas.
  Dodiet tautai lai redz,kas tie tādi,kāpēc slēpjat,kāds kam nav ko ēst paņem maizi no veikala to soda,parāda.Bet augsta ranga personu nevar taču tautai atklāt,tauta lai par viņu cūcībām maksā,citādi nebūs kur naudu paņemt.

  • Jā ,gribētos gan uzzināt.kuru iestādi vada vai organizē tur drbu “”augsta amatpersona -zaglis Neko skaidri nevar zināt ,atliek vien minēt_KNAB ,nodokļu ,finašu policija,VID tiesnesī ,prokuratūra ,muitnieki Štrunts ,spļauju visiem virsū,kamēr nezinu ,visi vienādi

 14. Šī ir sava veida lielība ko atļaujas augstas amatpersonas un kārtējo reizi izsprūk ar veselu ādu.Krutāk būtu bijis versijā atklājam un pa pilnu programmu sodījām.Bet te sveiks un vesels.

 15. https://goo.gl/V9tJmz Atbildēt

  Vislabākais veids stresa samazināšanai ir iegūt drošības sajūtu. Jo kas tad ir stress? Vai tad ne satraukums? Satraukums par esošo situāciju, satraukums par nākotni – vai izdosies ieplānotais, vai sev un tuvajiem neatgadīsies kas slikts. Vai varēšu sevi un tuviniekus pasargāt, ja parādīsies briesmas.
  Brīvu finansu līdzekļu pieejamība ļoti daudzus no stresa izraisītājiem novērš jau saknē. Bankas to sauc par drošības spilvenu. Vai tev tāds ir? Vai tas ir pietiekoši liels? Cilvēkam vienmēr par maz, bet tā godīgi, nemelojot sev – vai ir pietiekošs? Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes.
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.

 16. Korumpētība,cinisms un noziedzība turpina savu uzvaras gājienu !!!!!!!!!!!!!

 17. kā var citiem likt samaksāt to, kas nozagts? Ja nenoķersi zagli, maksā no savas peļņas.

 18. Kalvītis?

 19. Uzvārdus portālā, lūdzu!!!

 20. Augstās amatpersonas vārdu neizpaudīsim un tā varēs turpināt savu karjeras gājienu. Cik tas godīgi pret sabiedrību, Kalvīša kungs?

 21. Par desas lunķi draud cietums, bet par gāzi tikai soda naudiņa?

 22. gāzes zaglis amatpersona, tātad mūdzis, kurš saņem algu no godīgiem gāzes rēķinu un nodokļu maksātājiem…
  kāpēc nodokļu maksātājiem nesaka, kurš viņu noalgotais darbinieks ir zaglis? darba devējam tomēr vajadzētu zināt, kurš viņa algotais darbinieks ir neuzticams un tāpēc atlaižams…

 23. Tad kamdèl nepublisko tos , lai tauta , kurai no minimalas algas ir jàspèj nomaksàt visi rèķini….kuri nav mazi,bet kads kurss sañem pàrlieku lielu algu un ieñem labu darbu…..atĺaujas but negodìgs un zagt.?

 24. pensionāri nav nav nabadzīgi – var pat atļauties nerīkot protestus !

Draugiem Facebook Twitter Google+