×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Mājās atstātais sešgadnieks pats izsaucis policiju (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgā, Stirnu ielā, mājās atstātais bērns, kamēr māte bijusi koncertā, pats izsaucis policiju, informēja viņa māte.

Jau vēstīts, ka 1.martā, vēlā vakara stundā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Stirnas ielu Rīgā, kurā bez uzraudzības atstāts sešus gadus vecs bērns.

RPP informēja, ka policiju par mājās atstāto bērnu informējuši kaimiņi, taču bērna māte skaidro, ka viņš pats zvanījis 112, lai pārbaudītu kā tas darbojas.

Sieviete stāsta, ka bērns pats izvēlējies palikt mājās. Viņš arī neesot vēlējies, lai viņu pieskata auklīte.

Policijas aptaujātie kaimiņi ģimeni raksturojuši kā bērnam labvēlīgu, informēja RPP.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Pēc šo dienu “mērauklas” esmu uzaugusi nelabvēlīgā ģimenē, jo nekad neesmu gājusi dārziņā, man nekad nav bijis aukles, un 6 gadu vecumā vienmēr (kad vecāki bija aizņemti darbā) tiku atstāta mājās viena, nu, dažkārt ar četrgadīgu māsu, kuru man bija uzticēts pieskatīt. Viss bija labi! Vien no šodienas augstuma plauktiem lūkojoties, jāpasmaida.

  • Mana māsa bija četrus gadus jaunāka, t.i. divi gadi, kad pieskatīju, kamēr vecāki strādāja. Arī izaugām. Lai cik parodoksāli būtu, 75% negadījumu ar bērniem mājās notiek tad, kad vecāki ir blakus – uzlietas kafijas, nokrituši no galdiem, apēduši kapeikas, pogas utt. Protams, ir nepatīkami, ka noticis negadījums, ja neesi mājās īpaši, ja tas beidzas ar nāvi. Vaino vecākus, bet tad, kad vecāki blakus, tas tā gadās.

 2. nu, re, pierādījums,ka 6 gadnieks zin, kur zvanīt,un zinās, kur zvanīt, ja arī gadīsies neparedzēta situācija, bet daudzi te grib ieskaidrot ka līdz 12 gadiem bērni ir nevarīgi, ka pie rociņas jāvadā

  • ko var sagaidīt, ja likumus sacer ālavas, kuru
   vienīgais pienākums darbā ir
   aiziet parakstīties algu sarakstā …

 3. Baigais calitis, visu grib parbaudit.

Draugiem Facebook Twitter Google+