Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
24. novembris, 2016
Drukāt

Mājas kontroles asistents

“Google” laidusi klajā ilgi gaidīto “Google Home” mājas asistentu (129 $), kas radīts, lai spēkotos ar “Apple” labi zināmo “Siri” balss palīgu un “Amazon Echo” asistentu. Cilindrveidīgā ierīce vien jāsaslēdz ar īpaši radīto lietotni un mājas “Wi-Fi” tīklu, un ierīce ir gatava izdarīt dažādus ar mājas kontroli saistītus darbiņus, kā arī atbildēt uz dažādiem jautājumiem. “Home” kā “Google” produkts spēj atbildēt teju uz katru jautājumu, tomēr nav attīstīta sadarbība ar citām lietotnēm.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+