×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Mājas saimnieks pārsteidz garnadzi

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs attēls

Aizdomās par 400 eiro un naža nozagšanu no privātmājas Valsts policija (VP) aizturējusi jau agrāk sodītu vīrieti, informēja VP.

Aptuveni pirms mēneša kādā privātmājā Rīgā, Slokas ielā, uzlaužot nama logu, iekļuva garnadzis. Brīdī, kad nama saimnieks pēc prombūtnes atgriezās savā īpašumā, viņš pamanīja, ka pa namu rosās svešinieks, kurš no īpašuma zog gleznas. Pamanījis saimnieku, ļaundaris nometa gleznas zemē un metās bēgt.

Dzīvokļa saimnieks pamanīja, ka ļaundaris tomēr no mājas ir nozadzis nazi un 400 eiro, kas atradās sekcijā, un par notikušo paziņoja VP.

Notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri noskaidroja notikušā detaļas un uzsākta izmeklēšanu. Sadarbojoties ar cietušo, likumsargiem izdevās noskaidrot, ka noziegumu, iespējams, izdarījis 1972. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairāk nekā desmit reižu sodīts par zādzībām.

Noskaidrojot aizdomās turētā atrašanās vietu svētdien, 18. decembrī, likumsargi Rīgā uz ielas viņu aizturēja. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradās narkotisko vielu iespaidā.

Saistībā ar pirms mēneša izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+