Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mājas viesības sagādās patīkamus brīžus! Horoskops 28. augustam0

Dienas noskaņa

Šī diena ir labvēlīga saskarsmei. Uzaicini pie sevis viesus. Patīkama saskarsme palīdzēs tev atbrīvoties no garīgā sasprindzinājuma un atslābināties. Greizsirdība var izjaukt harmoniju laulāto attiecībās. Šodien centies samazināt savu aktīvo darbību. Koncentrējies uz ģimeni, mājokli, veselību.

Auns

Visnotaļ labvēlīga diena. Iespējams, ka Auni savas idejas izklāstīs plašai auditorijai un viņu apkārtnē parādīsies ietekmīgi cilvēki. Pacenties ar aizgādņu palīdzību īstenot galvu reibinošu izrāvienu uz priekšu, būtiski mainot savu karjeru un likteni.

Vērsis

Vērsim, iespējams, šķitīs, ka partneris izdara uz viņu pārmērīgu spiedienu. Gaidāma agresīva reakcija, kas var izprovocēt mājās skandālu. Nesteidzies velti vainot tuviniekus. Drīz nesaprašanās un aizvainojumi pagaisīs un attiecības uzlabosies.

Dvīņi

Iespējams prāvas naudas summas zaudējums, tāpēc Dvīņiem vajag uzmanīgi pavērot savus lietišķos partnerus un koriģēt plānus. Tev jāmeklē uzticami partneri, lai apvienotu savu kapitālu ar pieredzējušu, stabilāku zodiaka zīmju pārstāvju finansēm.

Vēzis

Diena simbolizē atjaunotni, attīrīšanos, reorganizāciju. Tieksme pēc pārmaiņām neaprobežosies ar personisko un profesionālo dzīvi. Daudziem Vēžiem šķitīs, ka mājoklī nepieciešams kapitālais remonts. Visas mājas rūpes sola panākumus. Būvē, pārbūvē uz veselību, bet, kā saka, bez fanātisma.

Lauva

Nav izslēgts, ka vēršanās oficiālās instancēs būs saistīta ar dažāda veida kavēšanos un ķibelēm, bet cilvēks, par kura palīdzību tu nešaubījies, atteiksies no dotā solījuma. Greizsirdība izjauks harmoniju laulāto attiecībās. Šodien centies samazināt savu aktīvo darbību. Koncentrējies uz ģimeni, mājokli, veselību.

Jaunava

Diena simbolizē labdarību, žēlsirdību, līdzcietību. Daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji projicēs sevi uz tuviniekiem, asi reaģēs uz nelaimēm un taisnīguma neievērošanu, izrādot patiesu dvēselisku dāsnumu. Šodien izmanto jebkuru iespēju iedvesmot cilvēkus. Tu būsi laimīgs tikai tad, kad atbalstīsi kādu, ko māc bēdas.

Svari

Planētas veicina saskarsmi ar bērniem un norāda uz centieniem atrast patīkamas un interesantas izklaides, mīlestību. Svariem parādīsies paaugstināta interese par savu ārieni. Šodien ir labvēlīgs laiks, lai iegādātos modernas lietas, mainītu tēlu.

Skorpions

Uz tevi šodien būs vērsti draugu un tuvinieku skatieni. Tu attaisnosi viņu gaidas un kā burvju nūjiņa izpildīsi viņu lolotos sapņus. Biežāk dodies pie dabas, jo svaigs gaiss atbrīvo emocionāli un fiziski, un tevī pamodīsies jauns enerģētiskais spēks.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka stingrības un konsekvences trūkums, īpaši dienas otrajā pusē, izraisīs nopietnas problēmas gan personiskajā dzīvē, gan karjerā. Tev jāpacenšas saplānot savus darbus tā, lai dienas pirmā puse nestu maksimālu labumu, radot veselu virkni pozitīvu situāciju.

Mežāzis

Iespējams, tu šodien sajutīsies kā varens stāvokļa noteicējs. Atlikušās augusta dienas tu saspringti strādāsi un ekspluatēsi citus sava labuma dēļ. Tu būsi čakls un enerģisks. Lai ko tu arī nedarītu, tu gūsi panākumus un izveidosi karjeru. Tikai neej pāri līķiem!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Attiecībās ar bērniem iespējamas zināmas grūtības, kas dēvējamas par paaudžu konfliktu. Centies atvasēm veltīt vairāk laika. Parūpējies par viņu drošību.

Zivis

Šī diena ir labvēlīga saskarsmei. Zivis var saņemt uzaicinājumu ierasties uz ballīti vienlaicīgi vairākās vietās. Labāk neiet uz burziņu, bet uzaicināt viesus pie sevis mājās. Tādējādi tu izvairīsies no domstarpībām ar draugiem. Patīkama saskarsme palīdzēs tev atbrīvoties no garīgā sasprindzinājuma un atslābināties.

LA.lv