Mobilā versija
+13.1°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
2. jūlijs, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” 03.07.2015.

MV03072015

abonet_pogapirkt_poga

MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI!

Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, būtiski procesi ap mums un mūsos.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “MĀJAS VIESA” NUMURĀ

Mana laime ir ģimene! Saruna ar dziedātāju Intaru Busuli par pieredzi Krievijas šovos un dzīvi ka džezu, kas atraisās improvizējot.

Pētī Uldis Neiburgs. Kurzemes metropoles Jelgavas bojāeja 1944. gada jūlijā.

Nezināmās apkaimes. Jauna rakstu sērija par Latvijas pilsētu slēptajiem dārgumiem! Sākam ar Zaķusalu Rīgā.

Personības pieturzīmes. Jauniešu pūtēju orķestru pavēlnieka Haralda Bārzdiņa īpašās lietas.

Ceļamaizei. Jaunā Valsts prezidenta stils, tēls, veidols, valoda – kas labi, kas jāpilnveido.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+