Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
8. maijs, 2014
Drukāt

“Mājas Viesis” 09.05.2014. (1)

mv09042014

abonet_pogapirkt_poga

MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI!

Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, būtiski procesi ap mums un mūsos.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “MĀJAS VIESA” NUMURĀ

VĒSTURE
Mannerheims. Noslēpums un iedvesma: Vienīgais pretinieks, ko cienīja Staļins, vienīgais sabiedrotais, kam Hitlers nav uzdrošinājies iebilst. Cilvēks, kas vairākkārt izšķīris Somijas likteni. Ko varam mācīties no Somijas pieredzes, kad pār pasauli gulstas jauna sarkanā neprāta ēna?
NUMURA SARUNA
Dzīves lutināta. Neizlutināta. Aktrise Zane Vaļicka ir pārliecināta, ka pamatu pamats ir bērni!
MANA DZĪVE
Dvēseles deja. Valda Atāla neparastais likteņstāsts
HOKEJS 2014
Lukašenko hokeja balle jeb kas sagaida karsējus Baltkrievijā.
MANS NAMS
Miera osta. Ivara Ruņģa ģimenes telpa ar terasi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Zanītei ir ļoti skaisti kailfoto!!!Es viņas dievinu!!!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+