Mobilā versija
+14.3°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
16. aprīlis, 2014
Drukāt

“Mājas Viesis” 17.04.2014.

MV17Apr

abonet_pogapirkt_poga

 

MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI!

Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, būtiski procesi ap mums un mūsos.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “MĀJAS VIESA” NUMURĀ

Nika debesis
Leģendārais mūziķis Niks Matvejevs intervijā pirms jaunās koncertprogrammas — par mūziku kā atkarību, mīlestību un nolemtību.

Kino kā laika mašīna
Kā pēc Otrā pasaules kara skatījās trofeju filmas.

Mana dzīve
Operdziedātāja Inese Galante atklāj sava radošā spēka avotus.

Ziedēšanas un krāsu trakumā
Kas latviešu ceļotājam noteikti jāredz Holandes pavasarī.

Ar saulīti vidū
Gardas receptes Lieldienu svētku galdam iesaka restorāns “Burkāns”.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+