Mobilā versija
+16.6°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

“Mājas Viesis” iedvesmojas rudens darbiem


Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

"Mājas Viesa" galvenā redaktore Dace Terzena: Nemaz nav jādodas pāri trejdeviņiem novadiem, lai redzētu īstu eksotiku!

Žurnāla “Mājas Viesis” radošā komanda augusta beigās devās nelielā braucienā uz Cēsu pusi, lai nedaudz atpūstos un iedvesmotos rudens darbu cēlienam.

Brauciena laikā apskatījām šogad atklāto daudzfunkcionālo mākslas centru ar akustisko koncertzāli 800 skatītājiem, ērģeļzāli, kamerzāli, mazo zāli kino un teātra izrādēm. Augšstāva stiklotajā terases zālē baudījām lielisko skatu uz pilsētu. Pa ceļam uz Cēsīm paviesojāmies arī atpūtas kompleksā “Rakši”, lai apskatītu īstu eksotiku Gaujas nacionālā parka teritorijā – kamieļus, lamas, alpakas un gvanako. Dodoties mājup, iegriezāmies Līgatnē, lai uzmestu skatienu senajai Līgatnes papīrfabrikai, unikālajām koka būvēm strādnieku ciematā un apkārtnes krāšņajai dabai.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+