Mobilā versija
+1.2°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

“Mājas Viesis” iedvesmojas rudens darbiem


Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

"Mājas Viesa" galvenā redaktore Dace Terzena: Nemaz nav jādodas pāri trejdeviņiem novadiem, lai redzētu īstu eksotiku!

Žurnāla “Mājas Viesis” radošā komanda augusta beigās devās nelielā braucienā uz Cēsu pusi, lai nedaudz atpūstos un iedvesmotos rudens darbu cēlienam.

Brauciena laikā apskatījām šogad atklāto daudzfunkcionālo mākslas centru ar akustisko koncertzāli 800 skatītājiem, ērģeļzāli, kamerzāli, mazo zāli kino un teātra izrādēm. Augšstāva stiklotajā terases zālē baudījām lielisko skatu uz pilsētu. Pa ceļam uz Cēsīm paviesojāmies arī atpūtas kompleksā “Rakši”, lai apskatītu īstu eksotiku Gaujas nacionālā parka teritorijā – kamieļus, lamas, alpakas un gvanako. Dodoties mājup, iegriezāmies Līgatnē, lai uzmestu skatienu senajai Līgatnes papīrfabrikai, unikālajām koka būvēm strādnieku ciematā un apkārtnes krāšņajai dabai.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+