×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. novembris, 2013
Drukāt

“Mājas Viesis” sveic 1000. sekotāju tīklā “Facebook”

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Kad pirms gada man uzticēja pienākumu izveidot žurnāla “Mājas Viesis” virtuālās lapas portālos facebook.com un draugiem.lv, droši zināju tikai vienu – iedod tīklam mazo pirkstiņu… 
Patlaban mums ir jau 1055 sekotāji “feisbukā” un 625 sekotāji “draugos”, mūsu lapās ik nedēļu ieskatās no 3500 līdz 6000 cilvēku, publikācijas tiek komentētas un ieteiktas citiem. Nu varu ar prieku secināt – tā ir gan vērtīga pieredze, gan lieliska iespēja uzzināt lasītāju viedokli un ieteikumus.

Klusumu pāršķeļ bungu rīboņa, prožektora stars izķer no tumsas skaistu, nedaudz apmulsušu seju, un tūdaļ pat seko svētku salūts. Nu labi, tā gluži tas nenotika vis, taču pārsteigums un priecīgas emocijas gan uzvirmoja. Mūsu žurnālam portālā facebook.com ir pievienojies 1000. sekotājs. Pareizāk – sekotāja. Viņas vārds ir Ieva Latkovska.

Ieva ir matu meistare, strādā Ogrē skaistumkopšanas salonā “Care”, taču patlaban viņa ir pilna laika māmiņa: māsiņām Kristai Danielai (11), Diānai Alisei (9) un Vendijai (5) pirms pusgada ir pievienojies brālītis Gustavs. Kamēr tētis Jānis pelna iztiku ģimenei, Ievai mājās darāmā netrūkst. Tomēr brīdis atelpai arī nepieciešams. Tā viņa ir kļuvusi par mūsu žurnāla sekotāju “feisbukā”.

– Žurnālu “Mājas Viesis” lasu jau 11 gadu, kopš esmu precējusies ar Jāni. Vīra vecāki to abonē, – smaidot skaidro Ieva. – Taču tagad mēs dzīvojam savā mājā un paši to neabonējam, jo rūpes par bērniem patlaban ir svarīgākais. Tāpēc nolēmu kļūt par jūsu sekotāju “feisbukā”. No draugiem biju dzirdējusi, ka tur var atrast ne tikai saites uz interesantākajiem rakstiem, bet arī skaistus dabas skatus, labu mūziku, jokus un akcijas ar vērtīgām balvām. Un re, jau pirmajā brīdī arī man – balva. Tas, ka trīs mēnešus manā pastkastītē būs “Mājas Viesa” eksemplārs, ir patīkams pārsteigums. Jo reizēm jau gribas sestdienas rītā paņemt kafijas tasi un mierīgi, bez steigas izšķirstīt un tad izlasīt savu žurnālu.

Jautāta, kas mūsu izdevumā parasti visvairāk piesaista uzmanību, Ieva atbild: – Sāku ar lielo sarunu. Ar prieku izlasu ieteikumus “7 labās lietās”. Tā kā pati esmu rokdarbniece un kulināre, izpētīju receptes un praktiskos ieteikumus mājokļa iekārtojumam. Patiesībā “Mājas Viesis” ir žurnāls, ko izlasu no vāka līdz vākam. Taču noteikti palikšu uzticīga arī jūsu lapai “feisbukā”, jo tur atrodamas lietas, kuru papīra formātā nav.

Mūsu virtuālās lapas nav žurnāla elektroniskā versija. Drīzāk tās ir kā viesistaba, kur var iegriezties, lai paklausītos mūziku, izlasītu rakstu gan no aktuālā žurnāla, gan no mūsu arhīva krājumiem, iesaistītos pārrunās vai vienkārši uz mirkli gremdētos apcerē, aplūkojot kādu brīnišķīgu dabas skatu no mūsu albuma. Turklāt te ik pa laikam risinās kāda akcija, kas dod iespēju laimēt ko labu un noderīgu. Šoruden jau ir izspēlēts “Georgio Armani” aromāts “Sì”, matu kopšanas līdzekļi no zīmola “Kérastase”, “Shiseido” jaunās līnijas “Ibuki” kosmētika. Un ar to mūsu akcijas nebūt nav galā. Iesaku ieiet un apskatīties!

Nāc pievienojies!

www.facebook.com/majasviesis


www.draugiem.lv/majasviesis

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+