×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. decembris, 2015
Drukāt

“Mājas Viesis” svin 555. numura iznākšanu. Ko sola maģiskie piecinieki?

1. Prieks. Patiesība. Pateicība

1no4
Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

“Iedomājies, mīļo lasītāj, tavs žurnāls “Mājas Viesis” pie tevis šodien nāk jau 555. reizi,” priecājas žurnāla “Mājas Viesis” galvenā redaktore Dace Terzena.

“Kopš 1998. gada 3. janvāra, kad toreizējā “Lauku Avīze” kļuva bagātāka ar iksestdienas pielikumu “Mājas Viesis”, tik daudzi ūdeņi aiztecējuši. “MV” mainījis gan apjomu, gan formu, gan izskatu: kā jebkura radoša vienība, kurai ir vēlme attīstīties, izprast laika garu, būt vajadzīgai saviem visciešākajiem sabiedrotajiem – lasītājiem. Šārudens pārmaiņas un jaunumi žurnāla izskatā un saturā to atkal apliecina. Izdošanās formula ir vienkārša kā divreiz divi: mums, žurnāla veidotājiem, pašiem vienmēr ir ļoti interesējis tas, par ko rakstām. No intervijām un informācijas “medībām” visbiežāk atgriežamies iedvesmoti, viegli iemīlējušies savos varoņos, spārnoti par to, cik bezgala daudz lielisku cilvēku un saistošu lietu visriņķī! Ak, lai neskanētu tik saldi: protams, redakcijas ikdiena nav iedomājama bez parastajiem piņķeriem – laikus sarunātas, bet pēdējā brīdī atteiktas intervijas, gludeni nekādas ierēdņu atbildes, kuras var lasīt no viena vai otra gala, gudrāks nekļūsi, un atkal kā parasti jāturpina rakt, muļķīgas kļūdas, kas par spīti daudziem kontroles sietiem tomēr ielavījušās tekstos… Bet mēs vienmēr esam priecīgi, kad lasītājs tās pamanījis un mums modri ziņo. Tātad žurnālam nav tikai pavirši izskrējis cauri, bet tiešām izlasījis.

Par “Mājas Viesa” maģisko ciparu “pieci pieci pieci” domājot, mēģināju formulēt to, kas mūs stingri un droši notur uz sava ceļa. Un pa vidu, nevis pa malu. Prieks. Patiesība. Pateicība. Mēs esam, varam, darām!”

Kāds prieks, ka šodien varam turēt rokās žurnāla “Mājas Viesis” 555. numuru! Līdz šim maģiskajam skaitlim esam nonākuši savos 17 pastāvēšanas gados. Tāpēc nolēmām noskaidrot, ko skaitlis 5, turklāt trīskāršots, liecina par jūsu un mūsu iemīļoto izdevumu šobrīd un mazliet arī ielūkojoties nākotnē.

Lasi tālāk un uzzini, ko par “maģiskajiem pieciniekiem” domā latvju spēka zīmju pazinēja Brigita Ektermane, astrologs Andris Račs un numerologs Kristaps Baņķis!

  1. Prieks. Patiesība. Pateicība
  2. Astrologs Andris Račs
  3. Numerologs Kristaps Baņķis
  4. Latvju zīmju zinātāja Brigita Ektermane

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+