Reklāmraksti

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar Uponor Smatrix Pulse.0

Publicitātes foto

Mājīgumam jau it kā nevajag daudz – lai nebūtu ne par siltu, ne pārāk auksti. Un, lai laime būtu pilnīga, risinājumam jābūt vienkārši lietojamam, drošam un lētam ekspluatācijā. Tādam, kura klātbūtni mājinieki pat nepamana. Galu galā, par siltumu arvien aizdomājamies tad, kad tā pietrūkst, vai tad, kad tā ir par daudz.

Tehnoloģijas – ērtības un ietaupījums

Laiki, kad siltumu mājās regulējām, piesviežot vai nepiesviežot krāsnī vēl vienu malkas pagali, ir pagājuši. Mūsdienās krāsns vietā ir citas, modernākas, apkures sistēmas. Taču, lai arī cik labs nebūtu jūsu jaunais apkures katls, tā radītais siltums vēl ir jānovada līdz mājiniekiem istabās, pie tam, jānovada tieši tādā daudzumā, cik nepieciešams konkrētajai istabai konkrētajā brīdī. Un tieši tas arī parasti ir diskomforta un paaugstinātu apkures rēķinu galvenais cēlonis.

Varētu šķist – tas taču ir tik vienkārši: mājokļa vidū, piemēram, koridorā, novietojam temperatūras sensoru, kura sniegtajiem datiem vadoties, gudrais un modernais vadības bloks piemetīs jaunu pagali, vai, tieši otrādi – pieslāpēs liesmu. Nekā nebija, mājoklī nekad nav divu vienādu istabu, un arī vēlamā temperatūra katrā istabā atšķiras – ja būsim iestatījuši 23°, un temeperatūras sensors būs koridorā, tad mājokļa saules pusē esošajā viesistabā jutīsimies kā pirtī, kamēr ziemeļpuses istabās sals. Pie tam, guļamistabā arī 23° ir pārlieku augsta temperatūra.

Publicitātes foto

Lai arī pāris grādu atšķirība liekas sīkums esam, katrs lieks grāds uz augšu palielinās jūsu siltuma izdevumus par 5-6%, protams, arī uz augšu.
Secinājumi? –Ja gribam justies labi un ietaupīt, tad katrā istabā ir jābūt saviem iestatījumiem.

Sacīts – darīts! Bet… kā?

Protama lieta, ka ir nepieciešama tāda apkures sistēma, kuras vadības bloks pieļauj atsevišķu siltuma padeves kontroli katrai telpai, kura, protams, saņems temperatūras datus arī no tieši šai telpā izvietota sensora.

Bet, par laimi, arī sarežģītām lietām mēdz būt eleganti un no lietotāja viedokļa vienkārši risinājumi – Uponor Smatrix Pulse tieši šim mērķim ir radīts! Sistēma sastāv no vadības bloka, komunikācijas moduļa un vairākiem termostatiem un izpildmehānismiem katrai telpai.

Sistēmu iespējam uzstādīt gan jau esošai, gan jaunai zemgrīdas apkures sistēmai. Ar vienu sistēmas kontrolieri iespējams individuāli regulēt temperatūru līdz par astoņās atsevišķās telpās (ja telpu vairāk, ir iespējams uzstādīt paplašinājuma moduli).

Katrā istabā tiek uzstādīts termostats. Termostati (pieejami melnā un baltā krāsā) nodrošina divu kanālu komunikāciju starp katru istabu un kontrolieri un pastāvīgi nosaka aktuālo istabas temperatūru un sūta ziņas kontrolierim, kas attiecīgi reaģē uz izmaiņām un regulē apkuri. Komunikācijas modulis nepieciešams gadījumā, ja vēlaties sev vai kādam citam nodrošināt iespēju kontrolēt sistēmu, pats mājās neesot.

Ko vēl man sniegs Uponor Smatrix Pulse?

Ar individuālu temperatūras iestatījumu katrai telpai sistēmas iespējas vēl neaprobežojas – īpaša uzmanība pievērsta gan vadības ērtumam, gan energotaupīgiem un viediem temperatūras maiņas algoritmiem – Uponor Smatrix Pulse App aplikācijas lietošana būs pa spēkam katram, kurš lieto viedtelefonu (tātad, droši varam teikt, ka teju jebkuram), savukārt, vadības bloka autobalansēšanas funkcija reaģēs uz apstākļu izmaiņām daudz ātrāk, nekā jebkura releju sistēma un tādējādi ietaupīs ievērojamu daudzumu enerģijas.

Vēl vairāk – laikam ejot, sistēma pati iemācīsies, ka pa dienu, kad neviena nav mājās, nav nepieciešams uzturēt tik augstu telpu temperatūru, un sasildīs telpas līdz iestatītajām temperatūrām tikai īsi pirms mājinieku pārnākšanas no dienas gaitām, tai pašā laikā nepieļaujot pārmērīgu telpu atdzišanu, kā tas notiktu pinīgas apkures atslēgšanas gadījumā.

Un vēl – atšķirībā no radiatoru apkures, kur nepieciešams sistēmā uzturēt par 65° siltumnesēja temperatūru, zemgrīdas apsildes sistēmā pietiek ar 35°.

Arī vasarā!?

Jā, Uponor Smatrix Pulse spēj ne vien apsildīt, bet arī dzesēt. Izmantojot pielāgotas dzesēšanas sistēmas, termostats nodrošinās nepieciešamo komforta līmeni arī tad, kad ārā plus trīsdesmit pieci. Izvairoties no dzesēšanas sistēmas kondensācijas un lai pasargājot māju no bojājumiem, tiek izmantota kontroles funkcija, kas mēra ne tikai temperatūru, bet arī mitrumu, un attiecīgi regulē dzesēšanu.

Kad vakardiena satiek rītdienu

Jaunā Uponor Smatrix Pulse ir viena no modernākajām viedās zemgrīdes apkures sistēmām, un tās izveidē izmantotas ne vien visjaunākās tehnoloģijas, bet arī vairāk nekā simts gadus krātā Uponor pieredze apkures sistēmu un santehnikas jomā. Nešaubieties – mūsu speciālisti spēs ieteikt tieši jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Uponor Smatrix Pulse – tā ir labsajūta mājās un gudrs ietaupījums!

Šo un citus Uponor produktus iespējams apskatīt un iegādāties pie viena no Latvijas vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas veikaliem “KOMFORTS”. Veikali Rīgā, Rēzeknē, Liepājā un Ventspilī nodrošina zinošāko un pieredzējušāko profesionāļu konsultācijas un laipnu apkalpošanu. Nāciet, mēs palīdzēsim!

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Praktiski padomi, kā atbrīvoties no putekļu ērcītēm
5 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kā iekārtot bērnistabu, kas kalpotu ilgtermiņā?
5 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Oktobrī divās Latvijas pilsētās notiks “EHR Krievu Hiti” ballītes
Nedēļa

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākā KARTE, kāda būs Latvija
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
1 stunda