Horoskopi un mistika
Ezoterika

Mājlietas, kas piesaista veiksmi un laimi. Bet no kurām labāk atbrīvoties?0

Foto – Fotolia

Telpaugi podos

Mūsu mājokļi ir pilni visdažādāko priekšmetu un lietu – sākot ar pilnīgi funkcionāliem līdz dažādiem dekoratīviem nieciņiem. Bet ne visu ir labi turēt mājās. Tālāk lasi dažus senus “maģiskus” padomus, kas palīdzēs papildināt mājokli ar dažām labām lietām un aizvākt sliktās. Tādējādi tava dzīvesvieta iegūs papildu spēku un enerģiju, tajā būs omulīgāk uzturēties, starp mājiniekiem būs mazāk strīdu, bet uzņēmējiem labāk veiksies biznesā.

Telpaugi podiņos vienmēr atspoguļo savu īpašnieku garastāvokli. Ja tu par ziediem rūpēsies, tie vienmēr neitralizēs daļu negatīvās enerģijas.

Zvērādas

Apstrādātas zvērādas mājās (birojā, veikalā) veicina veiksmīgu tirgošanos, kapitāla pieaugumu, kā arī aizsargā iegūto. Tikai tās pareizi un uzmanīgi jākopj.

Kaltēti ziedi

Vāzē ievietots kaltētu ziedu kārtojums veicina labklājību, piesaista bagātību, veselību un omulību. Tie neitralizē negatīvo enerģētiku. Tiesa, izplatīts arī pilnīgi pretējs viedoklis, ka kaltētus ziedus mājās glabāt nedrīkst. Tomēr tā gluži nav – vēl vairāk mājas enerģētiku uzlabo tieši dažādi kaltēti augi, kas sasieti pušķīšos piekārti dažādās mājas vietās vai palīgtelpās.

Ja atceries, senāk katrā lauku mājā pie griestiem vai kaut kur pie stenderes atradās kaltētu augu pušķis.

Zāles un ziedi, kas glabājas mājās un ir izžāvēti dabīgā veidā, izplata veselības enerģiju, kas aizsargājot mājokli slimību uzliesmoju periodos.

Dzīvnieku figūriņas

Dzīvnieku figūriņas – tikai ne groteskas – aizsargā māju no nelaimēm, kā arī rūpējas par finansiālo labklājību.

Suņi, lāči, tīģeri, pūķi mūs sargā. Dažādu izmēru, bet izskatā vienādas karotāju vai lellīšu figūriņas ir lielisks attīrošs amulets.

Ziloņi, kas nostādīti rindā viens aiz otra pēc lieluma, ir universāls telpas attīrīšanas līdzeklis. Agrāk tādi bija daudzās mājās!

Spilveni

Spilveni sargā laulāto mīlestību. Ja spilveni ir spilgti izšūti gobelēni, tie pasargā no atšķirtības un ļauj pievērst vairāk uzmanības partnerim.

Ja uz spilvena attēloti ziedi – tie sargā veselību; cilvēku vai zvēru attēli sargā no nepatikšanām; savukārt ainavu un ēku attēli atvieglo jebkura jauna pasākuma uzsākšanu.

Vecas čības

Vecas, nonēsātas čības mājās glabāt nedrīkst – tās piesaista negatīvu enerģiju. Ja čības saplīsušas, izmet tās!

Saplēsts, nederīgs apģērbs

Tāpat nedrīkst turēt mājās saplēstu, nederīgu apģērbu. Vienmēr novērtē vecus apavus un apģērbus pēc principa: vai to vēl nēsāsiet. Ja ne – met ārā vai atdod labdarībai.

Ieplaisājuši trauki

Traukus ar jebkādiem lietošanas laikā radītiem defektiem jāmet ārā, jo tie izjauc pārtikas enerģētiku, padarot to kaitīgu cilvēka veselībai.

Lai kā tev šis trauks nepatiktu, ja tas ieplīsis vai citādi iebojāts, tas jāmet ārā. Šķīvis un krūze simbolizē ģimene. To defekti norāda uz iespējamām problēmām attiecībās.

Vīteņaugi

Telpās nedrīkst turēt vīteņaugus, kas vijas gar sienām. Vīteņaugi, izrādās, piesaista dažādas slimības.
Ja vīteņaugi atrodas ārpus mājas, tas nāk tikai par labu māja ir aizsargāta. Bet, ja tie atrodas mājas iekšpusē, to augšana jāvirza tā, lai vijumi podā veidotu bumbu. Var izveidot stiepļu karkasu.

Smilgas

Vilkuvāles mājās turēt ir bīstami. Izžuvušas tās piesaista nelaimi un pareģo nāvi un slimības. Ar līdzīgām nepatikšanām draud arī smilgas un dekoratīvās zāles, ja nesīsi tās mājās – tās draudot ar atraitnību.

Skujas

Skujas mājās drīkst nest tikai Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Pārējā laikā tās var piesaistīt nelaimi.

Begonija

Begonija ir ģimenes labklājības simbols un vienmēr palīdzēs atrisināt jebkuru situāciju.


Palma

Dāvinātu palmu mājās nedrīkst – tas draudot ar lielām bēdām!

LA.lv