Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
8. janvāris, 2016
Drukāt

Majoru slidotavā bērni varēs slidot kopā ar Jūrmalas talismanu

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Majoru sporta laukumā Jūrmalā, daļēji atklātā sporta hallē, darbu sākusi slidotava un slidu noma. Slidotgribētājiem pieejami laiki darba dienās un brīvdienās – gan slidošanai mūzikas pavadījumā, gan slidošanai ar nūjām, kā arī tiek organizēti bērnu rīti svētdienās, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Slidotava Majoru sporta laukumā sestdienās no plkst.18.30 līdz 20.30 aicina uz slidošanu disko mūzikas un gaismu pavadījumā. Svētdienās no plkst.12 līdz 14 slidotavā notiks bērnu rīts, kurā varēs slidot kopā ar treneri – Jūrmalas talismanu bruņurupuci.

Sestdien, 9.janvārī, publiskā slidotava darbosies no plkst.12.15 līdz 14.45 slidošanai, savukārt no plkst.14.45 līdz 16 varēs slidot ar nūjām.

Svētdien, 10.janvārī, publiskā slidošana no plkst.14.30 līdz 16.45.

Maksa par slidošanu – 3 eiro stundā, skolēniem un pensionāriem 1,50 eiro stundā, slidu noma – 1,50 eiro stundā.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+