Praktiski
Svētki

Mājražotāji aicina uz Pūpolsvētdienas pasākumu Čiekurkalna krustcelēs 16

Publicitātes foto

Pūpolsvētdienā, 9. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Čiekurkalnā, Rusova ielā 9, laukumā iepretim Ezerparka Namiem, norisināsies pasākums “Pūpolsvētdiena Čiekurkalna krustcelēs”. Visas dienas garumā notiks izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes gan bērnu, gan pieaugušo auditorijai, bet tirdziņā savas preces piedāvās Latvijas mājražotāji, amatnieki un zemnieki.

Šis būs jubilejas pasākums Čiekurkalna krustcelēs. “Pasākumu rīkošanu šajā vietā uzsākām 2014.gada Ziemassvētkos, un šis mums būs jau 10. pasākums. Kopš pirmās reizes bija skaidrs, ka šādi apkaimes svētki ir nepieciešami – gan lai stiprinātu iedzīvotāju kopības sajūtu, gan piešķirtu pozitīvu skanējumu Čiekurkalna vārdam”, saka Čiekurkalna attīstības biedrības vadītājs Kaspars Spunde. Pasākumi šajā vietā Čiekurkalnā noris reizi ceturksnī – uz katriem lielākajiem gadskārtu svētkiem.

Vērienīgajā mājražotāju tirdziņā piedalīsies ap 50 tirgotāju no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. “Tirdziņš Čiekurkalna krustcelēs mums vienmēr ir svētki, taču šoreiz svinēsim ar vērienu, jo šis būs ne vien desmitais jubilejas pasākums, bet ap šo laiku aprit arī 3 gadi, kopš esam dibinājuši mūsu biedrību, tādēļ rūpēsimies par īpašu piedāvājumu no tirgotājiem un sarūpēsim arī kādu pārsteigumu!”, teic Latvijas Mājražotāju biedrības vadītājs Agris Locs.

Šie būs ne vien iepirkšanās svētki, kur sarūpēt gardus cienastus saviem tuviniekiem, bet arī jautrs izklaides pasākums. Pulksten 11.00 tiks dots starts foto-orientēšanās sacensībām, kuru laikā pēc īpaši sagatavotas uzdevumu kartes būs jāatrod objekti Čiekurkalnā un tie jānofotografē. Sacensības šoreiz būs sarežģītākas, par to liecina arī nosaukums – “Apslēptais Čiekurkalns”. Pirmajiem, kuri izpildīs uzdevumu, Čiekurkalna attīstības biedrība dāvās balvas. Pulksten 12.00 gida pavadībā notiks izzinošas ekskursijas pa apkaimi, kuras vienmēr piesaista gana daudz zinātkāru ļaužu. Savukārt bērni kopā ar vecākiem varēs darināt putnu būrīšus, šūpoties 6 m augstajās šūpolēs, kā arī piedalīties citās atrakcijās.

Uz Čiekurkalna apkaimes svētkiem gaidīti ne vien čiekurkalnieši, bet arī kaimiņu apkaimju iedzīvotāji no Mežaparka, Brasas, Sarkandaugavas, Teikas un citurienes! Ņemot vērā iepriekšējo pasākumu pieredzi, sagaidāms, ka pasākumu apmeklēs ap 1500 cilvēku. Čiekurkalna krustcelēs iespējams ērti nokļūt ar 11.tramvaju (Rusova ielas pietura) vai 9.autobusu (Čiekurkalna 5.šķērslīnijas pietura, braucot no centra). Pasākuma norises vietas tuvumā iespējams bez maksas novietot auto.

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība sadarbībā ar Čiekurkalna attīstības biedrību un Ezerparka Namiem. Organizatori saka lielu paldies informatīvajam partnerim – portālam praktiski.lv, kā arī atbalstītājam – tipogrāfijai “Zemgus”!

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv