Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Mājražotāju un amatnieku labumus apkopo vienuviet katalogā internetā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība, kam pievienojušies vairāk nekā 40 biedru, patlaban savā mājaslapā veido mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju katalogu, informē biedrības valdes loceklis Agris Locs.

Viņš klāsta, ka vairāk nekā pusgadu sociālajos tīklos un internetā darbojas biedrības projekts “Latvijas Mājražotāji”. Ar tā palīdzību pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.

“Biedrības galvenais mērķis – izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģiju iespējas – sociālos tīklus un internetu, kā arī masu medijus – apkopot informāciju par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem un amatniekiem vienotā datu bāzē, ar kuras palīdzību savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc ražotāju produktiem,” klāsta organizācijas pārstāvis.

Pēc viņa teiktā, šobrīd biedrības mājaslapā “www.latvijasmajrazotaji.lv” top mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju katalogs, kur ikviens biedrs var ievietot maksimāli daudz informācijas par sevi un savu produkciju. Katalogs šobrīd vēl ir attīstības stadijā un katru dienu tiek papildināts ar informāciju un uzlabots. Katalogs top pašu spēkiem – par biedru naudas līdzekļiem, taču biedrība meklē arī iespējamus risinājumus finansējuma piesaistei.

Šobrīd biedrībai pievienojušies vairāk nekā 40 biedru no dažādām Latvijas vietām – augļu un ogu produktu, piena produktu ražotāji, dārzeņu, zaļumu un pat arbūzu audzētāji, mājas vīndari, saldumu mājražotāji, konservu un ievārījumu ražotāji, dabīgu produktu veikali un amatnieki. Organizācijā ir arī ražotāji ar BIO sertifikātu.

Biedrība aicina arī citus ražotājus, amatniekus, zemnieku saimniecības, ekoveikalus, restorānus pievienoties organizācijai, kas dos iespēju saņemt informatīvu mārketinga atbalstu, iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus, kā arī realizēt kopīgas idejas.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+