×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. aprīlis, 2016
Drukāt

“Makbeta” tiešraide starptautiskā operas platformā izmaksās 17 tūkstošus eiro (1)

Publicitātes (Agnes Zeltiņas) fotoPublicitātes (Agnes Zeltiņas) foto

Džuzepes Verdi operas “Makbets” iestudējuma tiešraide starptautiskajā operas platformā “The Opera Platform” un video ieraksts Latvijas Nacionālajai operai un baletam izmaksās 17 640 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Izrādes daudzkameru video ierakstu, kā arī interneta tiešraidi nodrošinās uzņēmums “PUZZ”.

Uzņēmuma “PUZZ” apgrozījums 2014.gadā bija 60 841 eiro un peļņa – 520 eiro. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “PUZZ” pieder Sandai Fārenhorstei, kura ir arī uzņēmuma valdes locekle. Uzņēmuma darbības veids, pēc “Lursoft” pieejamās informācijas, ir reklāmas aģentūru darbība.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 11.jūnijā tiešraidē no Latvijas Nacionālās operas “The Opera Platform” būs skatāms Verdi operas “Makbets” jauniestudējums, kas savu pirmizrādi Latvijas Nacionālajā operā piedzīvoja 26.februārī.

Jauniestudējumu veidojis teātra muzikālais vadītājs un galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš, diriģents Aigars Meri, režisors Viesturs Meikšāns, scenogrāfs Reinis Suhanovs, kostīmu mākslinieki “Mareunrol’s”, gaismu mākslinieks Kevins Vins-Džonss, horeogrāfe Linda Mīļā, kā arī videomākslinieks “-8”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka tieši “Makbetu” ierakstīs, pirmo reizi aizgāju prom pēc I cēliena/26.02./

Draugiem Facebook Twitter Google+